Висновки - Формування комплексу маркетингу організації

Виконуючи дану курсову роботу, ми прийняли низку рішень згідно чотирьох складових комплексу маркетингу:

    - товару; - ціні; - організації збуту продукції; - методах її просування.

З метою покращення реальних результатів діяльності на підприємстві було розроблено ряд заходів щодо оптимізації комплексу маркетингу, які стосуються усіх його складових: цінової, товарної, комунікаційної і збутової політики:

Ь визначена оптимальна ціна на початок проведення заходів, без врахування їх результатів методом максимізації поточного прибутку витратної моделі ціноутворення;

Ь розширений товарний асортимент;

Ь розроблена чітка концепція комунікаційної політики, яка відповідає особливостям цільового сегменту ринку і іншим складовим комплексу маркетингу; визначені оптимальні канали збуту продукції.

Щодо самого товару - парфумів "L'odeur", основне, що ми враховували, це те, що споживач купує насолоду від витонченого запаху, хороший настрій, а не просто флакон парфумів. Не другорядну роль при розробленні товару відіграла і упаковка, метою якої є перш за все зацікавити потенційного споживача. Крім цього вона є засобом комунікації з нашим споживачем.

При прийнятті рішень по ціноутворенню орієнтувались на те, що підприємство прагне завоювати лідерство за якістю продукції, а головний орієнтир ціноутворення - збільшення частки ринку.

Збутова і комунікаційна політика орієнтуються перш за все на розповсюдження інформації про фірму та її товар. Перш ніж виходити на ринок, було проведено ретельний аналіз споживчої потреби та кон'юнктури ринку. Оскільки естетичні потреби людей не можливо повністю задовольнити, тому що смаки споживачів відрізняються одні від одних, ми на основі проведеної сегментації, враховуючи параметри нового товару, визначили споживачів, на потреби яких будемо орієнтуватись в нашій діяльності.

Отже, завдяки характеристикам товару, котрі відмінні від якостей товарів конкурентів, у поєднанні з активною діяльністю з просування товару, підприємство знайшло своє місце на ринку, відокремлене у свідомості споживачів від аналогічних товарів конкурентів, тобто, знайшло свою "нішу" на ринку. Дана концепція маркетингу, повинна забезпечити пристосування фірми до умов внутрішнього та зовнішнього ринків, підвищити ефективність виробництва та посприяти збільшенню його прибутковості.

Похожие статьи




Висновки - Формування комплексу маркетингу організації

Предыдущая | Следующая