Використовуючи наведену інформацію створити коротку словесну рекламу мандаринів, яблук та картоплі за всіма методами. - Реклама соків "Сандора"

1. Метод "Проблема -- рішення". При використанні методу в тій чи іншій послідовності реалізується сценарій "проблема -- рішення".

Приклад. Мікроби в рекламі чистячого порошку Domestos, "виникнення карієсу" (зубна паста "Aquafresh"), "бактерії" (мило Safeguard), "сірий колір обличчя" (крем Synergie С), "лупа" (шампунь "Нізорал" ), "брудна раковина" (миючий засіб Comet), та ін

    2. Метод використання позитивних і ціннісних образів і слів. Метод використовує зв'язок сильних за змістом слів з об'єктом реклами. Приклад."Живи справжнім..."," Смак життя тільки з...", "Якщо... -- Ти станеш чемпіоном"," Мрії збуваються, коли...", "Досконалість -- це...". 3. Метод "зв'язування" певного товару з конкретною споживчою аудиторією. Метод "зв'язування" полягає в створенні стійкої асоціації об'єкта реклами з "позитивними" емоціями, образами, цінностями, а також з усталеними суспільними стереотипами.

Приклади.1. У рекламному ролику медичного засобу "Фастум" як "переможців проблеми" виступають "мільйони людей" ("більше 20 мільйонів людей вилікувано...").

    2. Серія рекламних роликів "Rama" побудована на зв'язуванні рекламованого товару і позитивного образу хліба. Таким чином, хліб як ціннісний образ переноситься на рекламований продукт. Для цього використовується наступний звукоряд: "Хліб -- скільки праці і скільки добра в нього вкладено... ароматний, м'який і теплий хліб... Що може бути смачніше? ... Тільки хліб і Rama... Хліб і Rama... створені одне для одного ". 4. Метод "використання авторитетів" (talentrelations). У рекламі використовується "образ зірки", наводиться цитата або робиться посилання на знаменитого людини як користувача даним товаром (послугою).

Приклад. Практика застосування даного методу продемонструвала таке цікаве явище. У рекламі різних страхових компаній в один проміжок часу брали участь популярні представники кіно і театру. Як відзначають фахівці, актори в рекламі запам'яталися, а от які саме страхові фірми вони рекламували, споживач визначає насилу або плутає.

5. Метод "абсолютизації" об'єкта реклами. Об'єкту реклами приписуються об'єктивно відсутні у нього властивості або абсолютні з точки зору застосування якості.

Приклад. "цей препарат -- ваш сімейний лікар", "шкіра стає молодий", "з... удача в Ваших руках "," застосуємо... і немає проблем ". "Неперевершена якість світового лідера" як термін в найвищому ступені, що свідчить про скоєному і винятковому як і перевазі.

6. Метод наказу. Реалізується за допомогою "масованого концентрованого тиску" на свідомість і почуття споживача та / або категоричних закликів.

Приклад. Вплив у формі наказу: "Спробуй раз і назавжди!", "Вперед!", "Justdoit", "He оновлюйте, повторюйте!", "Скажи слабкості" Ні! "" .

Похожие статьи




Використовуючи наведену інформацію створити коротку словесну рекламу мандаринів, яблук та картоплі за всіма методами. - Реклама соків "Сандора"

Предыдущая | Следующая