Техніка безпеки - Безготівкові розрахунки

Приміщення банку за електробезпекою можна віднести до категорії "приміщень без підвищеної небезпеки". Всі електропристрої працюють під напругою 220 В, а саме: 5 комп'ютерів типу IBM 486, 5 матричних принтерів типу EPSON 1050.

Комп'ютери та принтери даної модифікації застарілі та мають підвищений негативний вплив на працівників. Зокрема принтери EPSON 1050 є джерелом підвищеного шуму, а монітори комп'ютерів сприяють швидкій втомі органів зору працівників. Для усунення негативного впливу електромагнітного випромінювання застосовуються захисні екрани на монітори комп'ютерів. Розміщення комп'ютерів в приміщенні відповідає санітарним нормам. Відстань від стіни до задньої стінки комп'ютера дорівнює 1,2 м.

В цілому у відділі на робочих місцях з застосуванням комп'ютерів забезпечуються оптимальні значення параметрів мікроклімату: температури, відносної вологості й рухливості повітря, що відповідає ДЕСТ 12.1.005-88, СН 4088-86.

Електропровідка виконана в ізолюючій обмотці та схована під штукатуркою. У відділі знаходяться 20 розеток, які знаходяться на відстані 1 метр від підлоги та працюють під напругою 220 В.

Електроприлади, які знаходяться в приміщенні, заземлені.

В установі банку проводяться такі види інструктажу:

    - вступний - первинний - повторний

Вступний інструктаж проводиться зі всіма працівниками, прийнятими на роботу, незалежно від стажу роботи або посади. Вступний інструктаж проводить фахівець по охороні праці і начальник відділу. Запис про проведення вступного інструктажу робиться в спеціальному журналі ("Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці"), а також в документі про прийом працівника на роботу.

Первинний інструктаж проводиться на робочому місці до початку роботи з працівниками, прийнятими на роботу до установи банку.

Повторний інструктаж проводиться на робочому місці зі всіма робітниками. Інструктаж проводиться з метою підвищення ефективності техніки безпеки.

Похожие статьи




Техніка безпеки - Безготівкові розрахунки

Предыдущая | Следующая