Аналіз ринку - Приватне підприємство з реалізації видавничої продукції

Моніторинг друкованих видань та Інтернет-сайтів України показав що міський ринок засобів масової інформації складається з галузевих видань, інформаційно-публіцистичних, рекламних та розважальних. Якщо говорити про дитячі журнали, то лідирують тут видання, присвячені проблемам виховання та розвитку дітей молодшого шкільного віку. Якісних ЗМІ, присвячених розвитку дошкільнят, одиниці.

З'являються різні видання - загальноукраїнські та регіональні, теле - та радіопрограми, цілком присвячені вихованню дитини. Найчастіше вони роз'єднані, як і журналісти, які пишуть на цю тему. Багато органів масової інформації не витримують конкуренції, важкого економічного тягаря, не знаходять свого читача і потрібних спонсорів - спалахнувши на небосхилі дитячої журналістики, незабаром гаснуть, поступаючись місцем іншим сміливцям.

Дитячі видання рідко з'являються у приватних розповсюджувачів преси. Це пояснюється і малими тиражами видань, і незацікавленістю торговців в такій "некомерційної" продукції. Саме тому такі видання настільки недовговічні. Одна з причин недостатньо гарної якості таких видань в тому, що їм катастрофічно не вистачає професійних журналістів, рекламістів, фотографів, дизайнерів. Через брак професійно підготовлених кадрів доводиться займатися самодіяльністю: нерідкі випадки коли сам засновник є одночасно і головним редактором журналу, і репортером, і художником, і верстальником.

Конкурентів в обраній галузі досить багато, але не вистачає чогось радикально нового та якісного, спрямованого на розвиток дитини 5-7 років.

Сегмент ринку, який передбачається зайняти, становить понад 20 тисяч потенційних покупців. Як показали маркетингові дослідження, 80% з них не задоволені станом ринку ЗМІ в частині, що стосується їхніх інтересів.

Похожие статьи




Аналіз ринку - Приватне підприємство з реалізації видавничої продукції

Предыдущая | Следующая