Зміст і структура аутсорсинг-контракту з маркетингу - Аутсорсинг в маркетингу

Контракт про аутсорсинг містись в собі таку інформацію:

1)Імена та адреси сторін, чітке описання тих видів діяльності замовника, які зачіпає угода про аутсорсинг.

У головній частини контракту має бути коротко представлене вихідне положення і мета перекладання функції (функцій) організації на зовнішнього партнера. При цьому відповідно до сутностю відносин в рамках аутсорсингу повинно бути ясно визначено, що мова йде про тривале широкомасштабне комерційне співробітництво, при якому виконавець бере на себе обов'язок з виконання поточних завдань або періодично виникає діяльності. Доцільним також є подання стратегії обох партнерів.

У головній частині повинно бути вказано, чи буде підрядник надавати якийсь вид послуг або виконувати будь-яку виробничу діяльність.

    2)Детальний опис та технічні характеристики всіх підрозділів, як взаємодіють з цією угодою, як перекладаються в організацію виконавця, так і залишаються в організації замовника. 3) Предмет договору. У цій частині контракту мова йде про прийнятті на себе виконавцем певних завдань або видів діяльності. При цьому робиться відмінність між діяльністю виробничого характеру та діяльністю у сфері послуг.

Доцільно також визначити, якими якостями і здібностями повинен володіти виконавець. Технічні ноу-хау, якими володіє виконавець. Докладно описуються в окремому додатку до контракту, в той час як виконувані функції конкретно визначаються в окремих договорах на виконання робіт.

    4)Дати початку і закінчення терміну дії контракту, а також при необхідності - місце виконання робіт. Рекомендується складати деталізований план виконання робіт, який доцільно прикріплювати до договору як додаток. 5)Засоби виробництва і витратні матеріали, які виконавець має в своєму розпорядженні. 6)Залучення співвиконавців (субпідрядників) або третіх осіб. У стандартному випадку замовник укладає договір з виконавцем, тому що йому відомо: виконавець має особливі компетенції (що при необхідності підтверджується додатками до контракту). 7)Поточна звітність або інші форми контролю за діяльністю виконавця. Виконавець зобв'язується при необхідності повідомляти замовнику у письмовій формі про свою діяльність з регулярною періодичністю (залежно від послуг, що надаються: щодня /щотижня/ щомісяця); відомості про те, як замовник збирається проводити еталонне тестування послуг, що надаються, і дату його проведення. 8)Створення комітету з управління угодою. Всі зміни, доповнення та припинення дії угоди визначаються засновниками комітету з управління, який володіє виключною компетенцією для прийняття рішень. 9) Умови, терміні і форма оплати послуг виконавця. Опис усіх виплат і компенсацій, належних виконавцю і замовнику в особливих випадках, що передбачено угодою. Відшкодування непередбачених витрат. Оплата податків та зборів, пов*язних з діяльністю виконавця є виключно його обов*язком. 10) Відповідальність сторін. 11)Відносини до авторського права та права власності. 12)Умови закінчення (припинення) дії контракту, умови продовження терміну дії; дата, до якої повинні початися переговори про продовження угоди; наслідки закінчення дії угоди.

Виконавець у разі припинення дії контракту зобов'язаний негайно повернути надані йому замовником документи та інші предмети, якщо відсутня інша домовленість. При цьому причина закінчення дії контракту не має значення.

Похожие статьи




Зміст і структура аутсорсинг-контракту з маркетингу - Аутсорсинг в маркетингу

Предыдущая | Следующая