Дослідження транспортного процесу перевезень, Аналіз існуючої організації перевезень вантажу та виконання техніко-експлуатаційних показників по АТП - Розробка транспортно-технологічного процесу перевезення крупи в торгівельну мережу міста Києва

Аналіз існуючої організації перевезень вантажу та виконання техніко-експлуатаційних показників по АТП

АТП №2 знаходиться за адресою м. Київ, вул. Козелецька, 24, займається перевезенням промислової та продовольчої продукції на території України. Замовлення на погодинні вантажні перевезення виконуються для різних юридичних і фізичних осіб, 70% з яких постійні клієнти. Дане підприємство обслуговує велике число замовників це приватні підприємства, магазини, оптові склади, базари, заводи. Проводиться технічне обслуговування і поточний ремонт власного транспорту.

Підприємство має спеціалізований рухомий склад:

    - Шість автомобілів-рефрежераторів (два по 4 т, два по 2,1 т, два - 1,5 т) - Три авто з ізотермічним кузовом (один на 3 т, та два - 1 т) - Десять автомобілів-фургонів (чотири на 2,7 т, два по 1,5 т, два - 7 т.) - Чотири бортових автомобіля (два по 2,5 т, два на 5 т)

Автомобілі та водії працюють в одну зміну з 7.00 до 16.00 обід із 12.00 по 13.00.

Вантажовідправниками та вантажоодержувачами виступають як фізичні так і юридичні особи.

Навантаження та розвантаження автомобілів проводиться в ручну а також механізованим способом.

За перевезенням стежить оператор. Він має підтримувати зв'язок з клієнтом, диспетчерськими пунктами. Також стежить за виконанням плану перевезень, контролює виконання графіку випуску автомобілів на лінію, бере участь у заповненні транспортної документації. До його обов'язків входить інформування водіїв про умови і особливості виконання роботи, в залежності від погодних умов, дорожньо-транспортних умов по кожній ділянці маршрут.

Це забезпечує краще виконання перевезення. Виконує операції з базами даних на комп'ютерному устаткуванні відповідно до затверджених процедур та інструкцій з використання периферійного обладнання, систем передавання інформації на відстань. Використання ЕОМ при такій діяльності прискорює процес обробки інформації про перевезення і дозволяє зберігати необхідні дані встановлений час у зручній для доступу формі.

Похожие статьи




Дослідження транспортного процесу перевезень, Аналіз існуючої організації перевезень вантажу та виконання техніко-експлуатаційних показників по АТП - Розробка транспортно-технологічного процесу перевезення крупи в торгівельну мережу міста Києва

Предыдущая | Следующая