Укладання - Транспортне забезпечення в туризмі

У XX в. у Росії було створено потужну транспортна система. Протяжність мережі повідомлення всіх видів транспорту становить сьогодні майже п'ять млн км.

З розвитком туризму транспортні шляху постійно розширюються, оскільки збільшення попиту подорожі надає позитивний вплив в розвитку транспортної інфраструктури. Транспорт ж, своєю чергою, дозволяє розширювати географію подорожей. Відбувається корисне і вигідне двом сторонам взаємовплив.

На цей час у багатьох країнах сформувалась і стабільно розвивається індустрія туризму. Діяльність готельної індустрії міцно пов'язана з транспортними перевезеннями.

Переміщення є найбільш характерну риску туризму, а транспорт, забезпечує цю переміщення, є важливим галуззю, що надає послуги туристського типу. Без транспорту немає туризму, якщо не про піших екскурсії та харчування походах, обмежених як числом туристів, і відстанню.

>Туристский транспорт підрозділяється на: сухопутний (>жд, автомобільний), водний (річкової та морської) і повітряний.

При виборі пасажиром того іншого виду транспорту враховуються багато чинників: швидкість, комфорт, безпека продукції та інші. Найбільшу популярність у туристів користуються автобусні, авіаційні і залізничні подорожі. Що ж до повітряних перевезень, всі вони характеризуються високої швидкістю доставки туристів, і високий рівень сервісу. Значення повітряних повідомлень у туризмі зростала зі збільшенням провізній здібності літаків, підвищення комфорту, скорочення часу польоту.

Слід зазначити, що залізничні перевезення за швидкістю поступаютьсяавиаперевозкам. Залізничні маршрути дуже різноманітні. Існують маршрути різні за тривалістю і з дальності. Для перевезень пасажирів використовуються швидкі, швидкісні і пасажирські поїзда. Специфікою залізниці подорожей у Європі є розмежування вагонів на класи, а купе намужские/женские/семейние, курящие/некурящие тощо. Комфортабельность залізниці перевезень підвищується з допомогою використання спеціалізованих туристських поїздів, про "готелях на колесах".

Автомобільний транспорт з повне право назвати транспортом загального застосування, оскільки його використовують повсюдно: від трансферів і екскурсій, внутримаршрутних перевезень автобусами до оренди малолітражних автомобілів туристами для власного користування відпочинку. Автобуси і автомобілі транспорт місцевого івнутрирегионального значення.

Особливою популярністю користуються автобусніекскурсионно-познавательние тури з відвідуванням кількох міст і визначних місць. Для туристів зручно, що можуть роз'їжджати маршрутом в межах міста своїм транспортом. Щоправда, з паркуванням виникають труднощі у багатьох містах Європи - й Росії.

Водний транспорт, річкової та морської власними силами вже викликають образ туристського - круїзного обслуговування й закони використовують у туризмі досить активно. Водні подорожі мають низку як переваг, і недоліків проти інші види транспорту. Найбільш значимими перевагами є високий рівень комфорту, великий обсяг одноразової завантаження, можливості реалізації різних видів тварин і цілей туризму (пізнавальний, бізнес-туризм, навчальний, шоп-туризм та інших.), відпочинку, повний комплекс життєзабезпечення. Основними вадами може бути невисоку швидкість пересування транспортних засобів, високі тарифи, обмеження мобільності, а й у схильність частини людей "морській хворобі" на морських круїзах

Отже, туристські перевезення грають важливу роль організації подорожей. Вибір туриста багато чому визначається якістю й рівнем сервісу. Тому треба приділяти особливу увагу до підвищення якості надання послуг.

Похожие статьи




Укладання - Транспортне забезпечення в туризмі

Предыдущая | Следующая