Рейсові поїзда поділяються на приміські, місцеві та дальні. - Транспортне забезпечення в туризмі

Приміські поїзди слідують за твердим розкладом в межах області або краю. Склад зазвичай вміщає до 1500 пасажирів, причому сидячих місць до 1000. Потяги роблять часті зупинки на місцевих станціях. Місця у вагонах не нумеровані.

Місцеві поїзди слідують між станціями однієї залізниці (в Європі може бути в межах однієї держави). Зазвичай вони курсують на відстань в межах до 700 км. Уряді випадків відмінність між приміськими і місцевими поїздами досить умовне і істотно залежить від географічних характеристик місцевості і країни в цілому. За винятком швидкісних маршрутів, поїзди місцевого сполучення здійснюють зупинки практично на всіх станціях.

Дальні поїзди слідують на відстань понад 700 км. Поділяються на швидкі цілорічного звернення, швидкі сезонні (літні), пасажирські дальні цілорічного та сезонного звернення.

Потяги і вагони також поділяють на різні категорії.

Категорії поїздів: приміський, пасажирський, швидкий, швидкісний.

Категорії вагонів: сидячий, плацкартний, купейний, спальний, вагон-ресторан.

За наявності стійкого пасажиропотоку призначається рейсовий маршрут в певному напрямку, що нараховує в середньому до 17 вагонів; при великому потоці кількість вагонів може бути збільшено до 25.

Стандартні залізничні тури умовно можна розділити на три самостійні категорії:

Похожие статьи




Рейсові поїзда поділяються на приміські, місцеві та дальні. - Транспортне забезпечення в туризмі

Предыдущая | Следующая