ВСТУП - Управління стратегічними завданнями на прикладі ВАТ "Луцький КРК"

Перед усіма підприємствами та організаціями в умовах ринкової економіки стоять схожі завдання: отримання максимального та довготермінового прибутку, стійкий розвиток, забезпечення переваги над конкурентами. Але якщо одні підприємства досягають значних успіхів у вирішенні цих завдань і стають лідерами ринку, то інші змушені постійно боротися за виживання або зовсім зникають. Виникає питання: за рахунок чого кращі підприємства досягли свого успіху, і що повинні робити інші підприємства, щоб стати на одному рівні з лідерами. В усьому світі вже протягом десятиліть проводяться дослідження і узагальнення досвіду кращих підприємств. Це були підприємства, які очолювали сильні та авторитетні керівники - лідери. Вони приділяли значну увагу встановленню партнерських стосунків зі споживачами та постачальниками, залученню їх до процесів постійного удосконалення. На цих підприємствах працівники розглядаються як рівноправні члени команди, вони постійно навчаються та підвищують свою кваліфікацію, їхню думку вивчають та залучають до прийняття важливих рішень. Їхня діяльність спрямована на максимальне задоволення потреб усіх зацікавлених сторін: споживачів, постачальників, персоналу, власників, суспільства в цілому.

Отже, актуальністю даного дослідження є роль управління стратегічними завданнями у підвищенні ефективності роботи підприємства і засобів збільшення його ефективності.

Об'єктом, що досліджується в даній курсовій роботі, є підприємство ВАТ "Луцький КРК".

Предметом дослідження є управління стратегічними завданнями.

Мета роботи полягає у тому, щоб вияснити питання, які охоплюють проблеми маркетингу, менеджменту, технології, організації виробництва й економіки підприємства, кадрову політику та систему управління персоналом.

Поставлена мета передбачає вирішення таких завдань:

    - проаналізувати теоретичні аспекти маркетингової діяльності підприємства ВАТ "Луцький КРК"; - обгрунтувати шляхи підвищення ефективності функціонування підприємства в сучасних умовах господарювання; - здійснити практичне застосування отриманих теоретичних знань; - аналіз стану справ на підприємстві; - проведення досліджень на підприємстві та пропозицій щодо їх вдосконалення.

Структура роботи: звіт з практики складається із вступу, основної частини, висновків та додатків. У вступі обгрунтовується актуальність теми, визначається мета, завдання, предмет та об'єкт дослідження. Окреслюється методологічна та теоретична база дослідження, методи дослідження. Також додається щоденник з практики.

Основна частина роботи присвячена аналізу маркетингу, менеджменту, техніко-технологічних питань, економічної діяльності підприємства, його фінансового стану та шляхи покращення виробничої діяльності аналізованого підприємства. У висновках сформульовано основні результати дослідження. Також подані додатки та список використаної літератури.

Похожие статьи




ВСТУП - Управління стратегічними завданнями на прикладі ВАТ "Луцький КРК"

Предыдущая | Следующая