Вступ - Методичні підходи до визначення ефективності професійного навчання персоналу

Ефективна економіка - це, перш за все, ефективне управління. Розуміння менеджерами сучасних концепцій управління, вміння використовувати їх у реальній практиці, вироблення нової спільної мови для керівників є основою формування управлінської культури ХХІ століття.

Сучасний етап трансформації економіки України вимагає зміни вимог до кадрів, які повинні мати уявлення про основні напрямки діяльності в сфері управління та користуватись новітніми методами оцінки ефективності роботи з управління людськими ресурсами в сучасних організаціях.

В наш час успіх будь-якої організації все в більшій мірі залежить від її співпрацівників. Відображенням цього в області науки і освіти служить бурхливий розвиток і широке розповсюдження знань в області управління персоналом.

Управління персоналу займає ведуче місце в системі управління організації. Методологічно ця сфера управління володіє специфічним понятійним апаратом, має відмітні характеристики і показники діяльності, спеціальні процедури і методи - атестація, експеримент і інші; методи вивчення й напрямку аналізу змісту праці різних категорій персоналу

Сучасний висококваліфікований спеціаліст може всебічно проявити себе в роботі лише активно взаємодіючи з колегами та керівництвом, маючи необхідну культуру спілкування.

Основним завданням управління кадрами в сучасних умовах є поєднання ефективного навчання персоналу, підвищення кваліфікації та трудової мотивації для розвитку навиків працівників та стимулювання їх до виконання робіт більш високого рівня.

Похожие статьи




Вступ - Методичні підходи до визначення ефективності професійного навчання персоналу

Предыдущая | Следующая