Вступ - Імідж персоналу громадського харчування

Потреба бути особою, потреба в персоналізації забезпечує активність включення індивіда в систему соціальних зв'язків, в практику і в той же час виявляється детермінованою цими соціальними зв'язками. Прагнучи включити своє "Я" в свідомість, відчуття і волю інших за допомогою активної участі в спільній діяльності, залучаючи їх до своїх інтересів і бажань, людина, отримавши в порядку зворотного зв'язку інформацію про успіх, задовольняє тим самим потребу персоналізації. Це означає що таким чином виділяючи себе як індивідуальність, здобуваючи диференціальної оцінки себе як особи, людина вважає себе в спільності як необхідна умова її існування, оскільки він виробляє загальний результат, що дозволяє зберігати її як ціле. Потреба бути особою виникає на основі можливості здійснення відповідних діянь, що соціальний-генерується, - здатності бути особою.

Ця здатність є індивідуалізоване втілення глибоко сприйнятих індивідом наочно-соціальних норм, ефектів ідеальної представленості в ньому інших людей, а також його власних "надситуативних" виходів. Як і всяка здатність, вона, перш за все, дана суб'єктові в своїй винятковості як індивідуальне, виділяючи його серед тих, що оточують і у відомому сенсі протиставляючи його іншим людям. як можливість передати, адресувати їм свою неповторність, особливість, несхожість [4].

Світ кожної людини сконцентрований довкола нього самого. Володіння статусом дозволяє людині чекати і вимагати певного відношення з боку інших людей, а відношення до людини часто визначається положенням, яке він займає, абсолютно незалежно від його особистих якостей. Кожна людина поміщає самого себе як об'єкт усередині свого символічного оточення. Поважно зрозуміти, що ж людина вважає самим собою, бо багато що з того, що він робить, логічно витікає з такого визначення. [1]

Проблемою іміджелогії займалися, як вітчизняні, так і зарубіжні письменники. Це такі, як: В. В. Шепель, С. В. Лаврова, А. Адлер, Э. Берн, У. Джеймс, Дж. Капрар, А. Маслоу, К. Роджерса, Д. Сервона, Б. Ф. Скиннер, З. Фрейда, Э. Фромма, К. Хорни, К. Юнга.

Уявлення людини про саме собі, безперечно, є прямим віддзеркаленням того, що він є, або того, що він робить [4].

Таким чином, імідж як результат перцепції людини або установи набагато у меншій мірі заснований на плотському сприйнятті або безпосередньому контакті суб'єкта з об'єктом, ніж інші настановні знання.

Об'єктом дослідження: є імідж персоналу громадського харчування

Предметом дослідження: є фактори, що впливають на імідж організацій громадського харчування.

Метою дослідження є: проаналізувати теорію, визначити залежність іміджу організації від рівня обслуговування та розробити рекомендації щодо підвищення якості сервісу в організаціях громадського харчування, розкрити процес впливу іміджу управлінського персоналу громадського харчування.

Похожие статьи




Вступ - Імідж персоналу громадського харчування

Предыдущая | Следующая