Вступ - Організаційна структура управління організацією

Актуальність дослідження. Нова політична ситуація в Україні характеризується плюралізмом думок, вибухом демократії та недоцільної справедливості, єдністю прогресивних політичних сил. Незважаючи на те, що кооперація традиційно вважається політично нейтральною сферою діяльності, політичний фактор завжди негативно впливає на міжнародний кооперативний рух. Безперечно, що зміна влади в Україні позитивно позначається на національній кооперації і споживчій кооперації зокрема. Для цього є об'єктивні передумови.

По-перше, розкуте суспільство саме собою створює нові сприятливі умови для розширення кооперативної діяльності.

По-друге, зростає роль кооперації як інституту громадянського суспільства.

По-третє, нові політичні умови не дозволяють політичним партіям і рухам використовувати кооперацію у своїх інтересах, як це не раз бувало в історії української держави.

Кооперація - один із найцікавіших феноменів людської культури, витвір духу Людини, живильна сила якого, пригашена тоталітаризмом, зараз знову стає підставою утвердження української нації серед вільних людей світу.

Поширившись за свою майже 200-літню історію на всі галузі економічного життя. Вона набула специфічних видовищ характеристик. Один з найпопулярніших і найпоширеніших у світі її видів - кооперація споживча, завдання якої задовольнити потреби і прагнення людей як споживачів та захистити їх економічні інтереси.

В умовах ринкової економіки споживча кооперація має найбільш плідне майбутнє. Вона, хай і понівечена радянською командно-адміністративною системою, єдина зберегла потужну матеріально-технічну базу, кваліфіковані кадри і, о найголовніше, громади спілчан, яким бракує зараз хіба що віри в себе та справжнього кооперативного духу.

Таким чином, дослідження організаційної структури споживчої кооперації є актуальним на сучасному етапі економічного розвитку України.

Об'єктом дослідження курсової роботи є управлінські аспекти діяльності споживчої кооперації.

Предмет дослідження - організаційна структура управління споживчою кооперацією.

Метою курсової роботи є дослідження організаційної структури управління споживчою кооперацією.

Мета роботи реалізується через виконання таких завдань:

    - дослідити методологічні засади дослідження організаційної структури управління організацією; - охарактеризувати особливості організаційної структури управління споживчою кооперацією; - дослідити розвиток організаційної структури управління споживчою кооперацією у сучасних умовах господарювання.

Похожие статьи




Вступ - Організаційна структура управління організацією

Предыдущая | Следующая