Вступ - Застосування принципів державного управління: умови раціональності, конструктивності, ефективності

Державне управління - це складна система, яка створена для ефективного виконання різноманітних функцій держави. Основне призначення державного управління полягає в організації виконання правових актів та інших рішень державних органів шляхом різнобічного владно-розпорядчого впливу на суспільні відносини і процеси.

Принцип державного управління являє собою закономірність, відношення або взаємозв'язок суспільно-політичної природи та інших груп елементів державного управління, які виражені у вигляді певного наукового положення, закріпленого правом, і застосовуються в теоретичній або практичній діяльності людей по управлінню.

Актуальністю курсової роботи є потреба професійного управлінця як одного з найголовніших осіб в будь якому середовищі, адже якщо на чолі стоїть справжній лідер, той, хто не лише вміє вдало втілювати набуті управлінські знання, а й запроваджувати нові методи чи принципи, то вся організація під його керівництвом працює як злагоджений механізм, головне - знаходити підхід до кожного, саме це і є принципами, на яких базується державне управління, такими є принципи умов раціональності, конструктивності та ефективності.

Об'єктом роботи є принципи державного управління в Україні та інших країнах.

Предметом курсової роботи є застосування принципів державного управління, умови їх раціональності, конструктивності, ефективності.

Метою є аналіз застосування принципів державного, цілей та функцій державного управління.

Завданням є дослідити поняття принципів державного управління, їх систематизацію та пояснення, визначити конституційні принципи державного управління, визначити цілі та функції державного управління, дослідити основні засади й принципи державного управління в країнах ЄС.

Похожие статьи




Вступ - Застосування принципів державного управління: умови раціональності, конструктивності, ефективності

Предыдущая | Следующая