Інформаційне забезпечення - Дослідження попиту годинників з метою оптимізації номенклатури на прикладі фірми "Годинникар"

Організаційно проектована інформаційна система представлена у вигляді автоматизованого робочого місця: АРМ працівника, відповідального за остаточну обробку інформації, що розташований у головному офісі;

Проектоване рішення завдання призначене для автоматизації операцій, пов'язаних з розподілом кількісних показників матеріальних цінностей з метою оптимізації обігових коштів.

Первинну інформацію інформаційна система отримує у процесі веденні бухгалтерського обліку.

У зв'язку з тим, що дана діяльність підприємства регламентується державою, то вибір структури й принципу інформаційного забезпечення попадає в певні рамки. Тому носієм вхідної інформації вибирається база даних у електронному вигляді. Залежно від виконуваної операції носій вхідної інформації може використатися готовий або він буде формуватися в процесі рішення завдання.

Для основного модуля інформаційної системи вхідна інформація являє собою масив даних у електронному вигляді, сформований у оперативній пам'яті комп'ютера, на якому сформовано інтерфейс доступу до бази даних бухгалтерського обліку.

Принцип роботи системи можна представити на блок-схемі програми (рисунок 4.1).

блок-схема програми

Рисунок 4.1 - Блок-схема програми

Похожие статьи




Інформаційне забезпечення - Дослідження попиту годинників з метою оптимізації номенклатури на прикладі фірми "Годинникар"

Предыдущая | Следующая