ВВЕДЕННЯ - Бухгалтерський фінансовий облік

Грошові кошти є закумульовані в грошовій формі активами організації, що знаходяться в її касі у вигляді готівки і грошових документів, на банківських розрахункових, валютних і спеціальних рахівницях, у виставлених акредитивах, чекових книжках, перекладах в дорозі і інше.

В процесі підприємницької діяльності організації постійно ведуть взаємні грошові розрахунки. Грошові розрахунки проводяться або у вигляді безготівкових платежів, або готівкою. Використовування готівки при розрахунках регламентується Федеральним законом "Про застосування контрольно-касової техніки при здійсненні готівкових грошових розрахунків і (або) розрахунків з використанням платіжних карт" [ 7 ], Положенням про правила організації наявного грошового обігу на території РФ [ 9 ], Порядком ведення касових операцій в РФ с 01.09.2008 вступило в силу Положение о порядке ведения кассовых операций и правилах хранения, перевозки и инкассации банкнот и монет Банка России в кредитных организациях на территории РФ от 24.04.2008 №318-П с 01.09.2008 вступило в силу Положение о порядке введення кассовых операций и правилах хранения, перевозки и инкассации банкнот и монет Банка России в кредитных организациях на территории РФ от 24.04.2008 №318-П [ 10 ] і ін. Ці нормативні документи передбачають декілька основних елементів контролю з боку держави за рухом наявних грошових коштів.

Саме вказані документи увійшли до основи вивчення і розкриття теми бухгалтерського обліку наявних грошових коштів в справжній курсовій роботі. Були зроблені акценти на основні положення, на яких грунтується касова дисципліна організацій, детально освітлена тема фальшивих купюр, з якими неминуче стикаються всі організації, що працюють з готівкою, приведені всі основні бухгалтерські проводки по обліку наявності і руху грошових коштів в касі.

Похожие статьи




ВВЕДЕННЯ - Бухгалтерський фінансовий облік

Предыдущая | Следующая