Організація і технологія будівельного процесу - Будівельний процес кладки стін

У об'єм робіт по зведенню типового поверху включена цегляна кладка стін зі всіма супутніми роботами, до яких відносяться влаштування перемичок, сходових майданчиків і маршів; монтаж перегородок, блоків сантехнічних вузлів, плит перекриття; транспортні роботи, штукатурка ніш для опалювальних приладів і стояків і т. д.

Роботи виробляються комплексною бригадою каменярів. Фронт робіт по зведенню типового поверху роздільний на три захватки. Роботи по захваткам виконуються двома етапами:

    1 етап - зведення стін з супутніми роботами. 2 етап - монтажні роботи (панелі перегородок і плити перекриття).

При складанні технологічної карти використані відповідні розділи і глави СНиП і ЕНиР, а також "Керівництво по транспортуванню, складуванню і зберіганню матеріалів, виробів, конструкцій і устаткування в будівництві".

При виробництві робіт користуватися відповідними вказівками. СНіП Ш-В.4-62 (кам'яні конструкції ).

До початку робіт по цегляній кладці типового поверху повинно бути виконано всі робота по зведенню попереднього поверху.

Контрольні вимірювання, що забезпечують належну якість кладки стін і монтажу конструкцій, виробляються наступним про разом:

    -нерівності на поверхні кладки перевіряються за допомогою дюралюмінієвого правила ( L=1,5м); -вертикальність перегородок перевіряється за допомогою відвісу - рейки, перед остаточним їх закріпленням; вертикальність кутів будівлі перевіряється за допомогою схилу не рідше 2 раз на 1 м висоти кладки;по закінчення монтажу плит перекриттів виробляється нівелювання їх з подальшим складанням виконавчої схеми, в якій указуються марки плит, розкладка їх і вертикальні відмітки.

Цегля кладка перев'язка будівельний

Похожие статьи




Організація і технологія будівельного процесу - Будівельний процес кладки стін

Предыдущая | Следующая