Технологія виконання робіт - Технологія земляних робіт на улаштуванні будівельного майданчика та котловану

Для виконання земляних робіт механічним способом застосовуємо землекопальні і землерізально-транспортні машини.

Зрізка рослинного шару грунту групи 1 з поверхні будівельного майданчика виконуємо бульдозером потужності 79 кВт, за човниковою схемою (відстань переміщення 36м), при якій бульдозер після відсипання в тимчасові кавальєри за двохсторонньою схемою повертається в початкове положення заднім ходом (рис.2,1).

Розробка мінерального грунту у виїмці і вкладання грунту в насип виконується бульдозером потужності 121 кВт, за човниковою схемою (рис.2,2).

Ущільнення грунту до проектної щільності 0,3 м виконується котком кулачковим причіпним, масою 25 тонн, при кількості проходів - 4, за схемою зображеною на (рис. 2,4).

Розробку грунту групи 1 в котловані із завантаженням його у тимчасовий відвал виконуємо екскаватором з гідравлічним приводом, зі зворотньою лопатою, з місткістю ковша 0,65 м3, за зигзаго-подібною схемою (найбільша радіус вивантаження RВ=11,4м, ширина котловану В=10м), крок переміщення екскаватора LN=l=8,8м (рис.2,5).

Розрівнювання мінерального грунту групи 1 по поверхні будівельного майданчика виконуємо бульдозером потужності 121 кВт, за човниковою схемою (рис.2,3).

Планування будівельного майданчика виконуємо бульдозером потужності 79 кВт, за човниковою схемою (рис.2,7).

Плануванняукосів будівельного майданчика виконуємо екскаватором-планувальником на пневматичному ходу, схема приведена на (рис. 2,8).

Рекультивація будівельного майданчика виконуємо бульдозером потужності 79 кВт, за човниковою схемою, яка приведена на (рис.2,9).

Похожие статьи




Технологія виконання робіт - Технологія земляних робіт на улаштуванні будівельного майданчика та котловану

Предыдущая | Следующая