СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ - Бізнес-план по виробництву твердого сиру

На першому етапі встановлення ціни необхідно знайти найбільш підходящу, що знаходиться в проміжку між ринковим рівнем і сукупністю витрат, закладену у вартість. Такий підхід допоможе встановити зв'язок в покупцями, завоювати їхню лояльність і довіру. Пізніше ціну можна поступово піднімати, але не більше ніж на 7% і не частіше, ніж 1 раз в 2 місяці.

У ціновій політиці також доцільно використовувати стратегію не округлення психологічних цін, так звана політика "9,99". Важливо, щоб ціни в роздрібних торгових точках відповідали політиці фірми-виробника. Особливу підсвідомий вплив на вибір того чи іншого товару має візуальний складу ціни: обов'язково слід формувати ціну так, щоб вона закінчувалася на "кругле число" (2, 3, 5, 6, 8, 9, 0) і уникати "незграбні" цифри (1, 4, 7).

Перші 3-4 місяці не слід використовувати виробничі потужності більш, ніж на 65-70%: не знаючи ставлення споживачів до нової продукції і не зайнявши нішу на ринку можна зіткнутися з перевиробництвом і швидким згортанням діяльності.

Реалізація та переміщення товарів по каналах товароруху може здійснюватися кількома способами:

    1. Формування пакету прямих замовлень і поставок на їх основі сирів у роздрібні і дрібнооптові торгові мережі, стихійні ринки; 2. Підписання партнерських угод з продовольчими складами і крупними оптовими базами продуктів харчування; 3. Продаж підприємствам громадського харчування (кафе, ресторани, бари, їдальні і т. д.) продукції на договірній (постійній) основі; 4. Прийняття участі в тендерах, конкурсах на постачання сирів у різних установах державного типу (садкам, школам та літнім таборам).

Оскільки моє підприємство буде малим, то не має сенсу витрачатися на рекламу на ТБ, яке до речі надзвичайно дороге, тому на рекламу витрачатись я не буду взагалі, які обираю інший варіант просування продукції.

По-перше, нова продукція, яка поступає на ринок є більш цікавою для дрібних та оптових реалізаторів. Так само і покупці, вони зацікавлені будуть у новинці та захочуть купити та спробувати її, тому тут додаткова реклама і не потрібна. А в подальшому тут "справа" самих покупців, вони будуть самостійно переказувати своїм знайомим та друзям про новинку.

По-друге, буде встановлено спочатку мінімально допустимо ціну для підприємства, щоб цим самим також заохотити покупців. Вони зможуть придбати продукт за доступною ціною, щоб спробувати його, а в подальшому, коли споживачі вже полюблять продукт і обсяги замовлень зростуть, то можна буде підіймати ціни.

Похожие статьи




СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ - Бізнес-план по виробництву твердого сиру

Предыдущая | Следующая