Особливості демоверсій - Організація просування інформаційних товарів та послуг

    * показують пише частину готового продукту; * є готовим продуктом з урізаними функціями (приклади: програма, в якій відключено збереження), або урізаними даними (можуть обробляти лише закладені спочатку дані), або володіти недостатніми можливостями (наприклад, відсутність налаштування на конкретних користувачів); * працюють нестабільно (приклади: невідлагоджені програми, пробні версії приладів); * працюють обмежений час (trial-версія) або дозволяють виконувати обмежену кількість операцій, після чого можливі декілька варіантів: вимагають або постійно нагадують про реєстрацію, перестають працювати, відключаються деякі функції, просто їх використання стає незаконним; * показують лише віртуальні функції (приклади: комп'ютерна модель матеріального приладу; локальні версії різних інтернет - клієнтів); * включають різні додаткові функції (приклади: додавання водяних знаків на створювані картинки або відео, присутність рекламних банерів), що не відключаються; * є рекламною версією продукту - зазвичай належить до матеріальних продуктів.

Проведення промоакцій. Одним із видів непрямої реклами є промакція, одна з основних особливостей якої полягає у більш довірчому характері стосунків з цільовою аудиторією. Промоакції сприяють підвищенню іміджу підприємства. За швидкістю впливу на цільову аудиторію даний вид реклами є одним із найбільш ефективних і діє не лише в період проведення промоакції, а й після її завершення.

Не зважаючи на короткочасність спілкування промоутера з покупцем, потенціал та інформативність такого контакту оцінюється як досить високий. Тому важливо підготуватись до такого контакту, а саме:

По-перше, необхідно розробити стратегію промоакції, яка буде залежати від характеру надавай их послуг й типу просуваємого товару.

По-друге, важливо запросити професіональних виконавців: промоутерів, спічрайтерів і копірайтерів.

По-третє, треба продумати різні деталі оформлення - костюми чи уніформу, дизайн поліграфії та інших рекламних матеріалів, потурбуватись про можливі стимулюючі подарунки.

Відповідно до статті 9 "Закону про рекламу"[ 190], де повідомляється про проведення стимулюючої лотереї, конкурсу або інших подібних заходів, умовою участі в яких є придбання певного товару, підприємство повинно вказати:

    * терміни проведення такого заходу; * джерело інформації про організатора такого заходу; * правила проведення заходу; * кількість призів або виграшів за результатами заходу; * терміни, місце і порядок здобуття призів або виграшів.

Прикладом промоакцій можуть бути знижки на підприємстві з нагоди дня інформаційного аналітика.

Спонсорство. Звичайним для інформаційних підприємств є проведення акцій різного виду, тобто стимулюючих заходів щодо просування продукту на ринку, які розраховані на формування інтересу до товару, особи, організації або напряму діяльності.

Одним із методів просування товарів і послуг є спонсорство. Воно передбачає участь підприємства у витратах на проведення масових заходів (концертів або спортивних змагань). Інформаційне підприємство може виступити спонсором студентських заходів (молодіжні акції, олімпіади, конкурси), що пов'язані з розвитком сфери інформаційних технологій.

Також необхідно зазначити, що будь-яка спонсорська акція дає можливість підприємству ще раз нагадати про себе не тільки як про професіонала, але як про мецената, якому не чужа турбота про майбутнє країни. В популярних друкарських виданнях, на радіо й телебаченні повинна звучати думка фахівців підприємства.

Одним із засобів підтримки іміджу підприємства є членство в різних професійних асоціаціях і громадських організаціях.

Для найбільш ефективного впливу на цільову аудиторію та своїх клієнтів, забезпечення дійової комунікації фірма розробляє стратегії комунікацій у рамках загальної стратегії маркетингу.

Завдання підприємства полягає в тому, щоб формувати і підтримувати бажаний образ інформаційної продукції та самої фірми. Цьому служить спеціальний комплекс стимулювання. Саме для цього розробляється комунікаційна політика, що містить у собі розвиток відносин із громадськістю, рекламу, численні засоби стимулювання збуту, послуг, сервісну політику, організацію участі в різноманітних виставках, фірмовий стиль і знак, роботу із засобами масової інформації.

Похожие статьи




Особливості демоверсій - Організація просування інформаційних товарів та послуг

Предыдущая | Следующая