Безпека в надзвичайних ситуаціях на досліджуваному об'єкті - Організація обліку витрат та методика аналізу собівартості послуг

Аналізоване приміщення за небезпекою виникнення пожежі відповідно до ОНТП 24-86 відноситься до категорії В (пожеженебезпечні - в ньому наявні легкозаймисті речовини - папір, дерево).

Можливими причинами пожежі можуть бути: коротке замикання в електричній мережі; займання паперу, дерева через необережне поводження з вогнем; розповсюдження вогню з сусідніх приміщень.

У разі виникнення пожежі своєчасно та з мінімальними наслідками дають можливість загасити її наявні пожежна сигналізація та вогнегасники.

В даному структурному підрозділі встановлені вогнегасники типа ВП-5 в розмірі 1 шт.

На основі вище зазначеного необхідно розглянути заходи по попередженню виникнення пожежі та обмеження поширення вогню. Отже, попередити і запобігти пожежам можна шляхом дотримання наступних вимог:

    - регламентація допустимих концентрацій горючих речовин у виробничому середовищі; - використання ефективної робочої й аварійної вентиляції та надійної герметизації обладнання; - вибір швидкісних систем сигналізації у випадку виникнення позаштатних ситуацій.

Система пожежного захисту підприємства повинна забезпечуватися наступними складовими:

    - правильним вибором необхідного ступеня вогнестійкості будівельних конструкцій; - розташуванням приміщень та виробництв з урахуванням вимог пожежної безпеки; - забезпеченням евакуації людей; - використанням засобів пожежної сигналізації, сповіщення та пожежегасіння; - організацією пожежної охорони об'єкта;

Евакуація людей та збереження матеріальних цінностей є найголовнішим завданням під час пожежі. План евакуації працівників та матеріальних цінностей на випадок пожежі та інструкція евакуації наведені в Додатку Г і Д (відповідно).

На підставі проведеного аналізу, можна зробити висновок, що на працівників відділу кадрів протягом трудового дня, впливають наступні шкідливі фактори: монотонність праці, недостатня кількість свіжого повітря в літній період.

Отже, необхідно прийняти заходи для усунення впливу цього шкідливого фактора. Пропонується щодня, по кілька разів протягом робочого дня, провітрювати приміщення, а також застосовувати кондиціонер для автоматичної підтримки в приміщенні свіжого повітря.

Також для підприємства є доцільним покращення штучного освітлення, так як показник є нижчим норми, це можливо за рахунок збільшення кількості світильників або заміни ламп на лампи з більшою потужністю.

На підставі проведеного дослідження з урахуванням отриманих висновків були розроблені деякі заходи на вдосконалення охорони праці.

Для підвищення ефективності системи охорони праці на ТОВ "Ромнигазбуд" було запропоновано наступне:

    - організація короткочасних перерв для працівників, робота яких пов'язаниз з персональними електронними машинами; - поліпшення умов праці за рахунок зниження шуму та вібрації; - встановлення попереджувальних знаків та позначень; - поліпшення освітлення за рахунок встановлення ламп денного освітлення.

Похожие статьи




Безпека в надзвичайних ситуаціях на досліджуваному об'єкті - Організація обліку витрат та методика аналізу собівартості послуг

Предыдущая | Следующая