Вступ - Аналіз трудових ресурсів Хмельницької атомної електричної станції

Ефективність господарської діяльності залежить, перш за все, від діяльності самої людини - головної продуктивної сили суспільства. Труд - батько всіх достатків, земля - їх мати.

Ефективність господарської діяльності досягається за умови поєднання засобів виробництва з робочою силою у суворо визначених кількісних та якісних пропорціях. Неповне використання того чи іншого виду ресурсів зменшує загальну кількість продукції, що виробляється. В найбільшій мірі це стосується трудових ресурсів.

Неефективне використання трудових ресурсів значно знижує рівень кваліфікації і працездатності працівників, зменшує продуктивність праці, збільшує матеріальне та моральне старіння основних фондів, підвищує матеріаломісткість продукції, створює нерівномірність витрат, призводить до значного підвищення собівартості продукції та зниження ефективності виробництва.

Розподіл трудових ресурсів за галузями виробництва та економія їх, робочого часу відіграють важливу роль у народному господарстві. Виявлення трудових резервів та залучення їх до виробництва є основою ефективного розвитку підприємства.

Отже, мета даної курсової роботи: використовуючи літературу та інші джерела, практично закріпити навички по вирішенню аналітичних завдань, продемонструвати вміння виявляти зміни окремих економічних явищ (показників), розраховувати причини їх, відхилення.

В ході виконання курсової роботи будуть вирішені наступні задачі:

Тлумачення поняття "трудові ресурси", визначення місця, яке вони займають у господарській діяльності підприємства, а також визначення завдання аналізу кадрового потенціалу.

Дослідження на прикладі конкретного підприємства (Хмельницька атомна електрична станція) динаміки чисельності і структури персоналу, руху робочої сили, плинності кадрів; дослідження ступеню використання робочого часу; визначення резервів збільшення обсягів виробництва.

Для написання даної курсової роботи були використані такі документи:

Форма 1-ПВ "Звіт з праці" термінова-місячна;

Форма 1-ПВ "Звіт з праці" термінова-квартальна;

Форма 2-ПВ

Форма 3-ПВ " Звіт про використання робочого часу".

Похожие статьи




Вступ - Аналіз трудових ресурсів Хмельницької атомної електричної станції

Предыдущая | Следующая