ВИСНОВОК - Управління підприємством

На завершення можна сказати, що управління, яке (в широкому розумінні) є діяльністю, спрямованою на координацію роботи інших людей (трудових колективів), також є складною системою. Диференціація та координація управлінської праці, формування рівнів управління здійснюються за допомогою вертикального поділу праці.

Підприємства України змушені активно використовувати інструментарій екологічного маркетингу при виході на зовнішній ринок, оскільки на світовому ринку екологічний фактор використовується як стратегія для досягнення конкурентних переваг. На внутрішньому споживчому ринку екологічний фактор ще не виконує такої ролі, бо попит на екологічно чисту продукцію має незначні обсяги. В Україні екологічні потреби як потреби вищого рівня порівняно з матеріальними чи іншими видами потреб у шкалі індивідуальних і суспільних переваг перебувають на "другому плані" через незадовільність матеріальних і побутових потреб. Зниження життєвого рівня примусило багатьох українських споживачів відмовитися від звичного рівня споживання, звести свої потреби до мінімуму. Більшість населення дотримується, швидше, функціональної моделі споживання -- "споживання до випадку".

Держава допомагає розвитку ринку, здійснюючи його регулювання за допомогою економічних законів і стимулів, реалізує антимонопольну програму, забезпечує соціальну захищеність усіх трудящих. Держава забезпечує пільгові умови підприємством, що впроваджують прогресивні технології, створюють нові робочі місця, використовують працю громадян, що вимагають соціального захисту. Держава повинна стимулювати розвиток малих підприємств в Україні: давати пільги при оподатковуванні, одержанні державних кредитів, створює фонди допомоги розвитку малих підприємств.

Похожие статьи




ВИСНОВОК - Управління підприємством

Предыдущая | Следующая