Вступ - Реклама соків "Сандора"

Згідно з державним стандартом професійно-технічної освіти, учні, які здобувають професію "Адміністратор", обов'язково повинні знати основи маркетингу, принцип планування та оформлення вітрин і службових приміщень, організацію рекламної діяльності фірми, а також вміти застосовувати ці знання в майбутній професійній діяльності.

Навчальним планом та програмами за вказаним напрямком підготовки відведено на вивчення предмету "Основи рекламного маркетингу і дизайну" 34 години, в тому числі 18 годин на лабораторно-практичні роботи.

Саме лабораторно-практичні роботи є один з видів самостійної навчальної діяльності учнів, який полягає в поєднанні теоретичних знань з практичними уміннями і навичками, що забезпечує формування професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників.

Виконання лабораторно-практичних робіт позитивно впливає на розвиток пізнавальних інтересів і здібностей особистості та вимагає від учня творчої ініціативи, самостійності у прийнятті рішень, глибокого знання і розуміння навчального матеріалу,

Правильно організовані лабораторно-практичні заняття з предмету мають важливе виховне та практичне значення (реалізують дидактичний принцип зв'язку теорії з практикою) і орієнтовані на вирішення наступних завдань: комп'ютерний реклама словесний

    - поглиблення, закріплення і конкретизацію знань з основ маркетингу, отриманих на лекціях і в процесі самостійної роботи; - формування практичних умінь і навичок щодо здійснення маркетингової політики, необхідних в майбутній професійній діяльності; - розвитку умінь спостерігати, пояснювати та відтворювати явища, що вивчаються; - розвитку самостійності тощо.

В процесі виконання лабораторно-практичних робіт, передбачених програмою курсу, учні навчаться:

    - виготовляти, оформлювати та представляти словесну рекламу продукції, визначити її види; - аналізувати мову і стиль словесної реклами; - складати схему підготовки, виготовлення і випуску реклами. - виготовляти комп'ютерну рекламу продукції, що виготовляє фірма. - організовувати та проводити презентацію товарів, послуг, загальної діяльності фірми. - оформлювати зони обслуговування відвідувачів.

Лабораторно-практичні роботи оформлюються у зошитах, до яких обов'язково додаються ескізи, малюнки, схеми, виконані на папері формату А4, А3, А1. У зошитах обов'язково необхідно вказувати номер роботи, тему, мету, інструменти та пристосування або обладнання, хід роботи та робити загальні висновки про результати виконання роботи та досягнення поставленої мети.

Головним у виконанні лабораторно-практичних робіт з предмету є не тільки їх виконання, а й представлення всій групі, тобто захист.

Учні готують та представляють короткий звіт про виконання роботи та саму роботу, а це в свою чергу забезпечує удосконалення їх ораторських здібностей. Крім того, учні можуть порівняти, як, проведене ними дослідження, виглядає на загальному рівні. Це дуже корисно, оскільки на ранньому етапі багато з них вважають власні думки найкращими, а свою роботу - найглибшою і найціннішою в навчальному плані. Слухаючи звіти інших учнів, кожен не зможе не відмітити для себе недоліки і сильні сторони власної роботи. Крім того, кожен доповідач може почерпнути оригінальні ідеї з виступів інших. Включається своєрідний механізм, коли одна думка породжує декілька нових.

Лабораторно-практична робота 1. Підготувати словесну рекламу, оформити її, визначити вид, проаналізувати мову і стиль. Комп'ютерна реклама. Вимоги до неї. Схема підготовки, виготовлення і випуску реклами

Мета: Закріпити теоретичні знання щодо підготовки і оформлення словесної реклами; розвити навички роботи з підготовки словесної реклами та вміння зосереджуватись на головному; виховати уважність, самостійність та пізнавальний інтерес в учнів.

Забезпечення:

Приклади оформлення реклами продукції.

Практичне завдання:

Похожие статьи




Вступ - Реклама соків "Сандора"

Предыдущая | Следующая