Вступ - Розробка рекомендацій щодо удосконалення маркетингової діяльності в умовах конкурентного середовища та чинного законодавства України (на прикладі ЗАТ БМФ "Житлобуд-1")

Маркетинговий комунікація прямий споживач

Вибрана тема буде актуальна тим, що у цей нелегкий період становлення економіки держави необхідними умовами розвитку товарно-грошових відносин є використання всіх наявних маркетингових комунікацій в даному регіоні та в сегменті ринку, поліпшення якості використання даних засобів комунікації та активна участь у цих процесах різних верств населення, а також гармонізація зв'язків між споживачем та торговим підприємством. Наслідком чого буде активність продаж та високий попит на місцевому ринку певної продукції або послуг. Сьогодні все більше компаній приймає концепцію інтегрованих маркетингових комунікацій. Відповідно до цієї концепції компанія ретельно продумує й координує роботу своїх численних каналів комунікації - рекламу засобами масової інформації, особистий продаж, стимулювання збуту, зв'язки з громадськістю, прямий маркетинг і упаковку товару з метою вироблення чіткої, послідовної й переконливої уяви про компанію та її товари. Компанія планує роль кожного засобу впливу й тривалість його дії. Вона складає список і розклад окремих заходів, відстежує ефект капіталовкладень у сам продукт, у засіб його просування, у підтримку стадії життєвого циклу товару з метою подальшого поліпшення комплексу стимулювання. Нарешті, для проведення в життя стратегії інтегрованих комунікацій призначається керівник служби маркетингової комунікації, що несе повну відповідальність за всі дії компанії в цій сфері. Для того щоб інтеграція зовнішніх комунікацій пройшла ефективно, у першу чергу координується внутрішня комунікаційна діяльність.

Тому основною метою курсової роботи є розробка рекомендацій щодо удосконалення маркетингової діяльності ЗАТ БМФ "Житлобуд-1" в умовах конкурентного середовища та чинного законодавства України.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі завдання:

    - вивчити основні складові маркетингової діяльності фірми; - на базі діяльності ЗАТ БМФ "Житлобуд-1" проаналізувати комплекс маркетингу підприємства; - здійснити фінансовий аналіз підприємства; - дати рекомендації щодо організацій служби маркетингу на ЗАТ БМФ "Житлобуд-1"; - визначити напрямки покращення комунікаційної політики ЗАТ БМФ "Житлобуд-1" та розробка програми інтегрованих маркетингових комунікацій на підприємстві.

В курсовій роботі будуть наведені дослідження маркетингової діяльності на підприємстві, що покажуть рівень підготовленості підприємства у сфері маркетингових комунікацій, підготовленість персоналу до активної роботи в даній сфері, визначення позитивних та негативних сторін кожного виду маркетингових комунікацій. З чого можна буде зробити висновок про наявність маркетингового потенціалу підприємства, що в свою чергу дасть можливість розробити програму інтегрованих маркетингових комунікацій для більш плідного розвитку підприємства.

Практично приведені матеріали можна застосувати на формуванні та становленні нового підприємства або вдосконаленню структури маркетингу в існуючому, але занепадаючому в даній сфері підприємстві. Також даною роботою може керуватися підприємець-початківець торгового підприємства або керівник відділу маркетингу.

Похожие статьи




Вступ - Розробка рекомендацій щодо удосконалення маркетингової діяльності в умовах конкурентного середовища та чинного законодавства України (на прикладі ЗАТ БМФ "Житлобуд-1")

Предыдущая | Следующая