ВИСНОВКИ - Вибір оптимального каналу розподілу споживчих товарів

Результатом виконаної курсової роботи є обчислені значення роздрібної ціни, на підставі яких можна робити висновки про перевагу однієї з трьох схем організації збуту продукції.

В перших двох розділах розраховано роздрібну ціну продукції підприємства, вартість зберігання одиниці продукції на складі, добову потребу одного роздрібного торговця, величини страхових запасів в усіх ланках системи фізичного розподілу, терміни зберігання продукції на складах і в роздрібних торговельних пунктах, а також собівартість виконання навантажувально-розвантажувальних робіт. При розрахунку ціни враховано, що ціна є головним інструментом, за допомогою якого досягаються ринкові ціленастанови підприємства.

Для першого варіанту (Завод - Роздрібні торговці) роздрібна ціна склала 0,69 грн., для другого (Завод - Один оптовий торговець - Роздрібні торговці) ціна становить 0,68 грн, для третього (Завод - Три оптових торговця - Роздрібні торговці) ціна складає 0,68грн. На підставі аналізу всіх трьох варіантів можна зробити висновок, що другий та третій варіанти є раціональними і можуть бути використаними в наших умовах, а найбільш не прийнятним виявився перший варіанти, оскільки при ьому роздрібна ціна буде найбільшою.

Мінімальне значення ціни при третьому та другому варіанті доставки продукції забезпечується за рахунок значного зменшення транспортної складової у вартості товару (зниження втрат на транспортування), бо раціональне розташування оптових торговців забезпечує зниження часу оберту за рахунок зменшення відстані доставки, хоча можливо, при інших умовах цей варіант не буде найкращим.

Похожие статьи




ВИСНОВКИ - Вибір оптимального каналу розподілу споживчих товарів

Предыдущая | Следующая