Панельне будівництво. - Класифікація житлового фонду

Панельне будівництво в технологічному розвитку вчинило якісний прорив в житловому будівництві. На сьогоднішній день використовуються самі останні технологічні досягнення, якісно ідентичні деяким параметрам монолітного будівництва. При будівництві будинків застосовуються тришарові залізобетонні зовнішні панелі загальної завтовшки 280 мм, найважливішою перевагою яких є теплоізоляція з коефіцієнтом 3,2. Це один з кращих показників в сучасному житловому будівництві. Така теплоізоляція забезпечується, перш за все, унікальною структурою стіни - "бетон - утеплитель - бетон", а також застосуванням кращого в світі утеплителя - полістиролу.

Зовнішні панелі обробляються під цеглину, балкони скляться канадським профілем, дах - черепична "BRAAS", всілякі еркери і напіверкери. Удома побудовані за цією технологією поєднують в собі прекрасний зовнішній вигляд і кращі планувальні рішення. В сучасному панельному будівництві вже розв'язана проблема величезних будівельних майданчиків. Місце під кран - точно таке ж, як і при будівництві монолітного будинку. Крім того, при будівництві монолітно-цегляних будинків продовжує існувати проблема швидкості зведення. Навіть при сучасних технологіях на зведення монолітного каркаса одного поверху і облицьовування його цеглиною потрібен мінімум 3 тижні, тоді як на один поверх панельного житла потрібне три дні, що фактично прискорює будівництво будівлі.

Проблема звукоізоляції розв'язується шляхом поглинання звуку прошарком між сусідніми панелями, так званими "подушками розчинів". Саме завдяки цим прошаркам і досягається підвищена звукоізоляція. Особливе значення серед характеристик будинку мають його жорсткість і міцність. Для панельних будинків ці характеристики відповідають першим (вищим) класам і ні в чому не поступаються монолітам.

Похожие статьи




Панельне будівництво. - Класифікація житлового фонду

Предыдущая | Следующая