ВСТУП - Вдосконалення складського господарства для підприємства

Актуальність обраної теми зумовлена тим, що ринкова стратегія розвитку передбачає збалансоване розвиток всіх галузей народного господарства - як галузей матеріального виробництва, і інфраструктури. До галузям інфраструктури відносять такі галузі, що забезпечують зберігання, доставку продукції, як у сфері виробництва, і у сфері. Це - транспорт, зв'язок, торгівля, заготівля матеріально-технічне забезпечення. Матеріально-технічну базу забезпечення виробництва необхідними ресурсами представляє складське господарство.

Складське господарство є необхідною елементом громадського виробництва, воно властиво всіх галузях народного господарства і має складну структуру.

Основні завдання складського господарства полягають у збереженні споживчих якостей продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного споживання, раціональному розміщення запасів матеріальних ресурсів, виконання усіх операцій вантажопереробки своєї продукції різних етапах її. Складське господарство - це матеріально-технічна база для системи постачання і збуту, від нього залежить якість і ефективність забезпечення споживачів матеріальних ресурсів для.

Специфічною особливістю складського господарства є у ньому великих резервів вдосконалення, які за повної реалізації надаватимуть ефект інші напрями діяльності організації.

Метою курсової роботи є підставою розкриття питання вдосконалення складського господарства для підприємства в теоретичному і практичному аспектах.

Склади являють собою найважливіші підрозділи оптових баз і призначені для нагромадження й зберігання товарних запасів, комплектування торговельних асортиментів товарів і становлять основний комплекс споруджень підприємств оптової торгівлі, а також значну частину матеріально-технічної бази роздрібної торгівлі.

Більшість складів виконує наступні основні функції:

    - одержання товарів від постачальників і здійснення контролю за їхньою якістю; - нагромадження товарних запасів і забезпечення належних умов їхнього зберігання; - Підсортування й підготовка товарів до продажу; - комплектування замовлень оптових покупців; - товаропостачання роздрібної торговельної мережі.

З метою забезпечення схоронності товарних запасів на складах створюються необхідні умови зберігання товарів з обліком найрізноманітніших фізико-хімічних властивостей.

Контролюючи якість вступників товарів, склади оптових баз служать заслоном проникненню недоброякісних! товарів у роздрібну торговельну мережу.

Похожие статьи




ВСТУП - Вдосконалення складського господарства для підприємства

Предыдущая | Следующая