ВИСНОВОК - Вдосконалення складського господарства для підприємства

Отже, пройшовши стажування у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Волиньтабак", я дослідила і вивчила діяльність цього підприємства.

Я ознайомилась із правовими і економічними основами діяльності Товариства, його організаційною структурою, маркетинговою та комерційною діяльністю, дізналась, як на практиці проводяться фінансові операції, ознайомилась із документацією ТзОВ "Волиньтабак". З достатньою глибиною в курсовій роботі розкрито характер, зміст і особливості організації торговельно-оперативних процесів в оптовій торгівлі, спрямованість організаційної діяльності на підвищення соціально-економічної ефективності ТзОВ "Волиньтабак". Організаційне забезпечення торговельно-оперативних процесів розглядається в органічній єдності і взаємозв'язку з організацією торговельно-технологічних процесів, їх раціоналізацією і розвитком на інноваційній основі.

Проаналізувавши зібрані матеріали, я можу сказати що підприємство працює ефективно та якісно, внаслідок чого і склався його позитивний імідж.

Але, як і в кожного підприємства, у ТзОВ "Волиньтабак" є свої недоліки, а саме - відсутність будь-якої реклами. Саме тому я пропоную декілька заходів, використання яких підвищить рівень популярності фірми: Реклама у спеціалізованих журналах; Реклама на радіо; Розміщення візитних карток в мережі Internet. Також я пропоную деякі заходи для розвитку підприємства та розширення ринку його діяльності, а саме набір додаткового персоналу та збільшення площі складського приміщення (необхідність цього заходу я обумовлюю тим, що фактичної площі складського приміщення підприємству не вистачає для розміщення всіх запасів продукції).

Ефективна організація додаткового набору кадрів призведе до збільшення кількості гуртових та роздрібних клієнтів, покращення якості їх обслуговування та задоволення потреб споживачів. Отже, найважливішим аспектом ефективності запропонованих мною змін є збільшення прибутку фірми: у звітному періоді Товариство отримувало дохід від реалізації продукції у розмірі 1765,5 тис. грн.; при впровадженні запропонованих змін цей дохід складатиме 3531 тис. грн. щомісяця.

Похожие статьи




ВИСНОВОК - Вдосконалення складського господарства для підприємства

Предыдущая | Следующая