Вступ - Людський фактор в причинах сучасних фінансових криз

Протягом останніх 5 років більша частина провідних країн світу перебуває в стані фінансово-економічної кризи. Україна в даному випадку не є винятком. Про те, що Україна перебуває в стані фінансової кризи, свідчать основні її макроекономічні показники, такі як: ВВП, рівень інфляції, торгівельне сальдо, рівень безробітних, стан гривні, політична роздробленість уряду і соціальна нерівність населення. Проте найбільшої уваги зосереджено саме на зменшенні виробництва, адже цей фактор є ключовим при вирішенні проблем, отриманих внаслідок кризи.

Актуальність теми реферату полягає в тому, що виявлення впливу людського фактору на фінансову кризу допоможе не лише підготуватись до її наслідків, а й передбачити їх і змогти вплинути на них рядом ефективних методів.

Мета і завдання дослідження. Основною метою мого дослідження є комплексне теоретичне і практичне дослідження впливу людського фактору на фінансові кризи.

Практичне значення одержаних результатів визначається тим, що в курсовій роботі сформульовані і науково-обгрунтовані теоретичні та практичні рекомендації, які можуть бути основою щодо подолання фінансової кризи в світі.

Починаючи з 2008 року, світ поринув у фінансову кризу. Глибина її буде значно суттєвіша, ніж у 70-ті, 80-ті, 90-ті та в першому десятиріччі нинішнього століття. Усе, що відбувається на наших очах, уже порівнюють з глобальною економічною катастрофою 1929-1932 рр. Більшість експертів причинами цієї кризи називають проблеми в американській економіці, що виникли внаслідок різкого скорочення заощаджень, зростання дешевих кредитів, неадекватного споживання та формування великої бульбашки передусім на ринку ризикованих іпотечних цінних паперів, так званих "subprime mortgages". Ми погоджуємося з думкою професора С. Пролеєва, що нинішня глибока криза має не лише позафінансову, а й позаекономічну природу.

Похожие статьи




Вступ - Людський фактор в причинах сучасних фінансових криз

Предыдущая | Следующая