Вступ - Облік грошових коштів на поточних рахунках в банку

Актуальність дослідження. Нормальну виробничу діяльність кожне підприємство може здійснювати лише при постійних зв'язках з іншими підприємствами за допомогою грошових коштів. Щоб ці операції мали місце в господарстві необхідно проводити рух грошових коштів по касі підприємства і на рахунках банка.. Тому від організації і ведення обліку грошових коштів на поточних рахунках в банках залежить розширення взаємозв'язків підприємства, підвищення ефективності господарства. При проведенні безготівкових операцій банки здійснюють контроль за дотриманням сільськогосподарськими підприємствами платіжної і договірної дисципліни, допомагають використовувати найбільш доцільні форми розрахунків, що сприяє прискоренню обігу обігових коштів.

З цієї позиції питаня підвищення ефективність організації облікової роботи в напрямку обліку грошових коштів на поточних рахунках в банках набуває актуальності.

Таким чином, тема представленого курсового навчально-дослілного завдання: "Стан та шляхи вдосконалення обліку грошових коштів на рахунках в банках".

Практична частина роботи охоплює аналіз стану обліку грошових коштів на поточних рахунках в банку в ФГ "Надія" Полтавської області за три останніх звітних календарних роки. В цьому контексті визначено основні позиції організації обліку грошових коштів на поточних рахунках в банку в підприємствах агропромислового комплексу.

Метою курсового навчально-дослідного завдання є дослідження особливостей ведення фінансового обліку грошових коштів на поточних рахунках в банку та розробка теоретичних і практичних рекомендацій щодо його удосконалення.

Завдання роботи підпорядковані меті дослідження:

Охарактеризувати теоретичні питання обліку грошових коштів на рахунках в банках;

Розкрити організаційно-економічну характеристику ФГ "Надія" у період з 2013 по 2015 роки;

Дослідити первинний, синтетичний та аналітичний облік грошових коштів на поточних рахунках в банку;

Розробити шляхи удосконалення обліку грошових коштів на поточних рахунках в банку.

Об'єктом дослідження є господарські операції, що відбуваються в ФГ "Надія"

Предметом дослідження є фінансовий облік грошових коштів на поточних рахунках в банку.

Методологічна база. Робота будується на загальнонаукових методологіях сучасного наукового пізнання в економічних науках, до яких відносять діалектичний та системний. При дослідженні теоретичних засад ведення обліку грошових коштів на поточних рахунках в банку використані прийоми абстрактно-логічного методу (синтез та аналіз, дедукція та індукція, аналогія та зіставлення). В аналітичному дослідженні застосовані методи порівняння, спостереження, табличного подання, нормативний, економіко-математичний методи, метод економічного аналізу.

Джерелами інформації є нормативно-правові акти України ; наукові роботи та навчальні посібники українських дослідників таких, Валуєв Б. І.,Гравченко Н. М., Євсєєва Т.,Казакова. Р.,Колузанова Н. О., Конотоп В. И., Дорошенко В. Ю., Нашкерська Г. В., Огійчук М. Ф., Потемкина В. М.,Маренич Т. Г., Скирпан О. П., Олійник В. М., Палюх М. С., Совко В., глобальна мережа Інтернет.

Облік грошовий банк

Похожие статьи




Вступ - Облік грошових коштів на поточних рахунках в банку

Предыдущая | Следующая