Аналіз вагомості операцій по банківському обслуговуванню приватних осіб в діяльності АППБ "Аваль", Організаційні та правові основи діяльності АППБ "Аваль" - Банківське обслуговування приватних осіб в АППБ "Аваль"

Організаційні та правові основи діяльності АППБ "Аваль"

Банк "Аваль" є одним із найбільших банків у нашій країні. Він посідає перше місце серед усіх банків України за розміром статутного капіталу, а також займає провідні позиції на ринку фінансових послуг [23].

Головний офіс:

01011, Україна, м. Київ, вул. Лєскова, 9

Інформаційний центр (цілодобово):

Тел.: 8 (800) 500-5000 (безкоштовно по Україні)

(044) 490-88-88 (київський міський номер)521 (для абонентів UMC)

E-mail: \n Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Послугами Банку користуються більш ніж 3,2 млн. приватних клієнтів та близько 210 тис. корпоративних клієнтів. Серед них такі відомі в Україні та за кордоном підприємства як ВАТ "Алчевський металургійний комбінат", ВАТ "Дніпровський металургійний комбінат",СП "UMC", ВАТ "Укртелеком", ВАТ "Галактон", НАЕК "Енергоатом", ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара", ЗАТ "Росинка" тощо.

Загальнонаціональна мережа Банку Аваль включає 1400 структурних підрозділів, розташованих у великих містах, обласних та районних центрах, містах обласного підпорядкування та окремих селах у всіх регіонах України. Переважна більшість із них є повно функціональними відділеннями, що надають приватним та корпоративним клієнтам повний перелік стандартних та новітніх банківських послуг на найвищому рівні.

Високоякісне оперативне обслуговування клієнтів по всій Україні забезпечується власними мережами наземного цифрового та супутникового зв'язку, системою електронного обігу, використанням передових банківських та інформаційних технологій у бізнес-процесах Банку. На стадії впровадження знаходиться інтегрована система роздрібного бізнесу на основі програмного комплексу Bankmaster RS. Повномасштабне втілення цієї системи дозволить значно прискорити обслуговування клієнтів та забезпечити їм можливість користування банківськими продуктами у будь-якому підрозділі Банку, незалежно від того, в якому з них було відкрито рахунок.

2002 року Банк увійшов у "Топ-100 банків Центральної та Східної Європи" рейтингового агентства Standard&;Poor's. За підсумками 2001-2003 рр. провідні українські видання неодноразово визнавали Банк Аваль кращим банком України за найважливішими показниками. Минулого року звання "Кращий банк України-2003" Банку Аваль присвоїв у своєму щорічному рейтингу кращих банків світу "Awards for Excellence-2003" міжнародний журнал фінансових ринків Euromoney.

У 2004 році загальний обсяг чистий активів Банку досяг 12 млрд. грн. Банк став ексклюзивним постачальником в Україну 45 видів золотих і 70 видів срібних монет найвищої якості виробництва монетних дворів Австралії, Греції і Британії.

Статутний капітал Банку досяг 1 млрд. грн., збільшившись на 200 млн. грн. у результаті підписки на прості акції банку 20-ї емісії та привілейовані акції першої емісії.

Банк отримав свідоцтва про державну реєстрацію корпоративного і відкритого недержавних пенсійних фондів (НПФ), що стали першими офіційно зареєстрованими в Україні згідно з вимогами діючого законодавства НПФ.

Міжнародна аудиторська компанія Ernst &; Young завершила аудит консолідованого балансу банку "Аваль", змін розміру його власного капіталу і звітів про прибуток за підсумками роботи у 2003 р., що підтвердив правильність ведення бухгалтерського обліку і достовірність його фінансової звітності станом на 31 грудня 2003 р.

Банк очолив рейтинг "ТОП-100. Найбільші банки за величиною чистих активів за 2003 р.", що проводився "Інвестгазетою" у межах проекту "ТОП-100. Кращі компанії фінансового сектору".

ЄБРР визнав Банк одним з найбільших банків, що динамічно розвиваються, у регіоні Центральної/Східної Європи та країн колишнього СРСР у межах програми сприяння торгівлі.

Банк посів перше місце у номінації "Банк" всеукраїнського рейтингу "Споживчі переваги України-2003", проведеного недержавним аналітичним центром "Інститут реформ".

Банк приступив до промислової експлуатації найбільшого, єдиного в Україні проекту із впровадження інтегрованої банківської системи для роздрібного бізнесу на основі Bankmaster RS.

Фінансовий результат Банку після оподаткування за 2004 рік склав 18 млн. грн. ( за 2003 рік склав 12 млн. грн. , за підсумками 2002 року -- 4,4 млн. грн.) [22].

Похожие статьи




Аналіз вагомості операцій по банківському обслуговуванню приватних осіб в діяльності АППБ "Аваль", Організаційні та правові основи діяльності АППБ "Аваль" - Банківське обслуговування приватних осіб в АППБ "Аваль"

Предыдущая | Следующая