МОТИВАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КЕРУВАННЯ БУДІВНИЦТВОМ У СУЧАСНИХ УМОВАХ - Економіка будівництва

Будівельна економіка орієнтована насамперед на задоволення потреби в житлі. Житлові будинки - будівельна продукція I-го рівня. II-й рівень - приміщення для виробництва, збереження, збуту продукції. III-й рівень - об'єкти потрібні для випуску предметів споживання і надання послуг. IV-й рівень - об'єкти - необхідні для виготовлення інших засобів виробництва.

Мотивація будівельної діяльності походить від вищих рівнів до нижчого через потребу в продукції, для виробництва якої повинне будуватися будинок чи спорудження.

Таким чином, сукупний капітал, використаний для задоволення потреби розподіляється між рівнями, утворюючи ланцюжка, кожна ланка якого має свій інтерес (прибуток за вкладений капітал).

Будівельний ринок - динамічна сукупність взаємодіючих суб'єктів: земля, робоча сила, капітал. Будівельні процеси вимагають гнучкого підходу до зведення будинків і їхньої експлуатації в процесі всього життєвого циклу.

КЕРУВАННЯ БУДІВНИЦТВОМ У СУЧАСНИХ УМОВАХ

Основа систем для оцінки життєвого циклу і його вартості - економічні прогнози і плани. У них розглядається сукупний капітал власника. Кожний прагне найефективніше використувати свій капітал - отримати з нього максимального прибутку. Задача власника капіталу - керування власністю, що має складну структуру об'єктів і видів капіталу. Зміст керування - інвестиційна діяльність у період проектування, будівництва й експлуатації будинків і споруджень. Мета власників - рішення питань вибору напрямку, обсягу і часу вкладення капіталу.

Похожие статьи




МОТИВАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КЕРУВАННЯ БУДІВНИЦТВОМ У СУЧАСНИХ УМОВАХ - Економіка будівництва

Предыдущая | Следующая