Висновок - Спинномозкові нерви: будова, функції

При складанні контрольної роботи до уваги взята специфіка існуючої програми вивчення нервової системи людини, як один з найскладніших розділів анатомії. Нервова система забезпечує взаємодію всіх органів і систем людини, здійснює обмін інформацією, визначає адаптаційні взаємовідносини організму з навколишнім середовищем. Вивчення периферичної нервової системи має велике практичне і діагностичне значення. У клінічній практиці часто зустрічаються такі захворювання спинномозкових нервів, як радикуліт, менингорадикулит, радикулоневрит, фунікуліт, нейродерміт, неврит, нейроміозит, та ін. Структурні, біохімічні та біоелектричні зміни в спинному і головному мозку і периферичних нервах можуть призводити до паралічу, загальної слабкості, порушення координації, втрати чутливості, в розум мовою неповноцінності тобто до психіки.

Отже, відповідно до більшості визначень, під психікою насамперед увазі здатність центральної нервової системи людини здійснювати взаємодію з навколишнім його середовищем, тобто підтримувати в режимі активного функціонування його організм і можливість адекватно реагувати на явища і події, що відбуваються навколо, в інтересах самого даного організму, в інтересах і для користі суспільства, членом якого він є, в інтересах самої навколишнього середовища, як середовища його перебування.

Психологія людини як розділ психології займається вивченням типів людської особистості, що дуже допомагає багатьом людям у спілкуванні з собі подібними. Для того щоб звести до мінімуму негативний вплив на нервову систему, людини необхідно заздалегідь готувати до надзвичайних ситуацій, загартовувати психіку і тренувати волю.

Похожие статьи




Висновок - Спинномозкові нерви: будова, функції

Предыдущая | Следующая