Висновок, Список літератури - Клонові організми

Клонування безстатевий розмноження

Отже, клонування - це добре чи погано? Завершуючи роботу над рефератом неможливо прийти до одного висновку.

У кожної людини своя думка на цей рахунок. Але все ж я постараюся узагальнити підсумки. Науковцям потрібно, щоб наука розвивалася далі. Вони будуть ставити свої досліди навіть незважаючи на заборони. Медики виступають за терапевтичне клонування - адже це допоможе надати реальну допомогу людині і врятувати їй життя.

Представники майже всіх конфесій проти клонування взагалі, тому що вони стверджують, що людина не може творити подібно до Бога. Громадська думка спрямована в основному теж проти бездумного клонування всього і вся.

Політики багатьох країн видали мораторій і законопроекти, що забороняють діяльність з клонування, принаймні, у відношенні людини. Я вважаю, що наука, звичайно, повинна розвиватися, але біоетичні принципи повинні бути обов'язково дотримані. Всі досягнення науки повинні бути використані на благо людини.

Список літератури
    1. Берд К. Початок епохи клонування. / / Компьютерра, 28.01.2001. 2. Вир С. Клонування людини: Аргументи на захист. - М.: Медицина, 2002. 3. Вісенс А. Природа сама вирішила поставити заборону на клонування. / / 4. Дзюбан Ю. Зробіть копію! / / Компьютерра, 01.02.2003. 5. Смирнов Ю. Дорога до безсмертя. - Ярославль: Наука, 2001. 6. http://uk. wikipedia. org/wiki/Клонування

Похожие статьи




Висновок, Список літератури - Клонові організми

Предыдущая | Следующая