Висновок, Список літератури - Шляхи передачі спадкової інформації

Отже, ДНК є головною молекулярної носителькою генетичної інформації в живій природі. Одна з основних властивостей живого - самовідтворення - пов'язане з реплікацією ДНК. Структура ДНК ідеально підходить для ефективної реплікації, у чому ми переконалися.

Як було показано в роботі, за мільйони років еволюції виробилися особливі механізми реплікації ДНК, що підвищують різноманітність геномів, що у свою чергу прискорює адаптацію організмів до мінливих умов зовнішнього середовища. Прикладом тому можуть стати бактерії - одні з самих еволюційно пластичних організмів. Ця "пластичність" обумовлена саме їх здатністю до горизонтального переносу генів та рекомбінації.

Треба визнати, що виявилося неможливим охопити навіть в самих загальних рисах таку широку тему, тому одні явища були упущені, інші-свідомо винесені за рамки даної роботи. Незважаючи на це, в роботі дана загальна картина процесів, які обумовлюють передачу генетичної інформації. Ця не дуже детальна картина може стати плацдармом для подальшого вивчення молекулярно-генетичних процесів.

Список літератури
    1. Албертс Б., Брей Д., Льюис Дж. та ін Молекулярна біологія клітини: У 3-х т. Пер. з англ. - М.: Мир, 1994. 2. Конич А. С., Севастьянова Г. А. Молекулярна біологія. - М.: Видавничий центр "Академія", 2005. 3. Загальна біологія. / / Висоцька Л. В., Глаголєв С. М., Димшиц Г. М. та ін; під ред. Галасливого В. К. та ін - М.: Просвещение, 2004. 4. Тейлор Д., Грін М., Стаут У. Біологія: В 3-х т. Пер з англ. - М.: Мир, 2005. 5. Ченцов Ю. С. Введення в клітинну біологію. - М.: ІКЦ "Академкнига", 2005.

Похожие статьи




Висновок, Список літератури - Шляхи передачі спадкової інформації

Предыдущая | Следующая