Висновок та перспектива - ВІЛ-інфекція у дітей

Висновок роботи:

У клінічному випадку, який я розглядала в своїй роботі можна помітити запізне виявлення ВІЛ-інфекції. Це обумовлювалося і тим, як було сказано в першій частині роботі, що діагностика ВІЛ-інфекції у дітей являється набагато складнішою ніж у дорослих. Проте запідозрити ВІЛ-інфекцію можна і за такими клінічними ознаками як: часті ОРВІ, збільшення лімфовузлів, та ін. . Запідозрити та виявити туберкульоз в даному випадку була можливість на більш ранніх етапах обстеження. Наявність стійкої лихоманки, збільшення периферичних лімфатичних вузлів, нічна пітливість, повторні бронхолегеневі захворювання, які не піддаються стандартним методам терапії, вимагають виключення як ВІЛ-інфекції, так і туберкульозу. Також можна зазначити, що негативна реакція на Манту не виключає туберкульоз у дитини. Туберкульоз сприяє прогресуванню ВІЛ-інфекції. З цього клінічного випадку також можна зробити висновок щодо ефективності ВААРТ. Як було написано у теоретичній частині роботи, ВААРТ являє собою комплексну антиретровірусну терапію. Ефективність такої терапії висока, тому що вона складається із декількох препаратів. Ефективність такої терапії була перевірена у цьому клінічному випадку. Отже, можна стверджувати, що на даний момент ВААРТ є найефективнішою терапією у лікуванні ВІЛ-інфекції. Зараз хлопчик продовжує приймати курс ВААРТ і стоїть на обліку у клініці. Можливо, варто зробити висновки щодо якомога раннього виявлення ВІЛ-інфекції, яке може послабити шкідливий вплив захворювання.

Перспектива роботи:

З даної роботи можна зробити декілька корисних висновків щодо діагностики, клініки та лікування ВІЛ-інфекції, поширити обізнаність населення про таке захворювання як СНІД та ВІЛ-інфекцію, адже громадяни нашої країни, на жаль, інколи не мають достатньої обізнаності, що можливо є причиною такого стрімкого поширення інфекції у наших регіонах. Для лікарів, і взагалі для усіх, хто не займається цієї сферою медицини, а саме проблемами ВІЛ-інфекції корисними будуть висновки щодо функціонування імунної системи людини і вплив на неї патогенних вірусів. На мою думку, це значно поліпшить діагностування інших вірусних хвороб і подальший розвиток їх лікування. У даній роботі я дослідили схеми ВААРТ і зробила висновки щодо її ефективності. Можливо, в майбутньому саме АРТ-препарати зможуть зупинити поширення ВІЛ-інфекції, а також вилікувати вже інфікованих пацієнтів.

Глобальні перспективи розширення ВААРТ:

У найближчі 20 років можно було б знизити кількість нових випадків інфікування ВІЛ на дві третини, якби кожен ВІЛ-інфікований починав АРТ на рівні CD4 350 клітин.

Епідемія ВІЛ може бути зупинена у найближчі 50 років, якщо кожен ВІЛ-інфікований буде приймати АРТ-препарати.

Пацієнти, які приймають АРТ при досягненні и утримані невизначеного ВН впродовж 6 місяців, не будуть інфікувати своїх сексуальних партнерів. Якщо діагноз ВІЛ поставлений людині у 20-річному віці, то у неї є шанс прожити ще 49 років. Завдяки АРТ ВІЛ-інфекція з смертельного захворювання перейшла в категорію "довгострокового хронічного захворювання". В якості подальшого розвитку цієї галузі медицини я пропоную приділити більше уваги дослідженням різних АРТ-препаратів та їх впливу на протікання інфекції та стан імунної системи ВІЛ-інфікованих.

Похожие статьи




Висновок та перспектива - ВІЛ-інфекція у дітей

Предыдущая | Следующая