ВИСНОВКИ - Штучний імідж українських телевізійників

Отож, проаналізувавши поданий вище теоретичний та практичний матеріал, ми дійшли висновку, що проблема формування іміджу телеведучого є достатньо гострою та актуальною для українського телебачення, а тому вона потребує наукового та практичного вирішення. Оскільки імідж - це образ не лише окремих програм чи персоналій, але й імідж усього національного телебачення, а тому й України в цілому.

В ході роботи нами були визначені такі тенденції: не достатньо кваліфіковані люди як у професійному, мовному, так і у іміджовому відношенні з метою здобуття популярності нехтують професійними вимогами, законами жанру, тематики програми, а намагаються хоча б чимось вирізнятись з-поміж інших, нехай навіть своїми вадами, що впадають в око аудиторії. Отже, розглядаючи під професійним кутом зору імідж декотрих наших телеведучих, можна дійти висновку, що він є невиправданим із професійної точки зору, а тому виконує ведмежу послугу і їм, і телебаченню, і суспільству в цілому.

Причиною проблем іміджології на телебаченні є брак професіоналізму, відповідальності перед глядачем, незнання та небажання розбиратися у тому, що таке "імідж" і як його потрібно формувати, враховуючи специфіку телевізійної журналістської роботи, а також тематики, жанру, цільової аудиторії. Як говорила колись Раїса Горбачова, дружина першого президента СРСР: "Ніхто не пояснював нам, що таке імідж. І, звісно ж, ми наробили купу помилок ".

Похожие статьи




ВИСНОВКИ - Штучний імідж українських телевізійників

Предыдущая | Следующая