Люди-мрійники - Чи можна жити тільки мріями

Цього року, на уроці громадянської освіти, ми вивчали тему "Як досягти успіху".

Ми назвали багатьох відомих людей, які є дуже успішними. Наші хлопці трішки позаздрили відомим спортсменам, а дівчата - естрадним зіркам. Ми з'ясували, що наші батьки також являються успішними людьми, хоча про них не пишуть у книжках. Вони українці і працюють на користь нашої Батьківщини.

Навчаючись у школі, сидячи за однією партою, дуже часто учні показують різні досягнення у навчанні, мистецтві, спорті. Чому? Мабуть тому, що одні діти докладають більше зусиль у навчанні: багато читають відповідально ставляться до уроків, домашнього завдання. Інші - більше мріють, сподіваються на вдачу.

Кожна дитина має якісь здібності: хтось пише гарно вірші, хтось швидко розв'язує задачі, інший добре співає чи малює, займається моделюванням. Багато хлопців разом з братами Кличко займається боксом, але одиниці стали чемпіонами. Чому? Що передує досягненню? У чому причина успіху? Чи кожна людина може бути успішною? Чи можна жити тільки мріями?

Про все це мені закортіло дізнатися більше. У майбутньому я також хочу бути успішною людиною. Тому я спробувала відповісти на всі ці запитання і довести, що жити тільки мріями не можна.

Усі люди чогось прагнуть. Хтось мріє стати лікарем, хтось - альпіністом, хтось - космонавтом. Є така приказка "Поганий той солдат, який не прагне стати генералом". Мрія надихає людину, дає сили у досягненні мети. А чи можна жити тільки мріями?

Похожие статьи




Люди-мрійники - Чи можна жити тільки мріями

Предыдущая | Следующая