Чи кожна людина може стати успішною? - Чи можна жити тільки мріями

Я опитала всіх батьків нашого класу. Із двадцяти - двадцять вважають, що так. Також я провела анкетування серед учнів нашого класу. Із двадцяти п'ятнадцять відповіли позитивно. П'ятеро учнів дали відповідь - "не знаю".

І, нарешті, я опитала вчителів ЗОШ № 18 і викладачів Шахтарського педагогічного училища. Із двадцяти - двадцять відповіли "так".

Я зрозуміла, що Кожна людина може бути успішною.

Порадившись з дорослими, я склала Десять секретів успіху.

Секрет перший: повір у себе.

Ще в давнину люди знали, які дива робить людська віра в себе - слабкий стає сильним, людина середніх здібностей досягає величезних успіхів у своїй галузі.

Якщо ви про себе думаєте "Я не можу!", оточуючі дійсно відчувають вашу невпевненість і ніхто не стане допомагати вам чи користуватися вашими послугами.

Світ не співчуває людям, життєвим принципом яких є "Я не можу!". Ті, хто вірять у себе і думають "Я можу і хочу!", - будуть приваблювати до себе людей і всі легко будуть йти йому назустріч.

Секрет другий: будь доброзичливим.

Люди майже завжди відчувають як до них ставляться. І ви завжди отримуєте від оточуючих те, що їм даєте - симпатію, якщо ви добрі й доброзичливі, зневагу й ненависть, якщо ви не любите людей. Треба намагатися заохочувати в людині гарні якості, сторони характеру, хвалити його добрі вчинки. Ніколи не треба ображати людину, ставитися до неї зневажливо, цинічно, насмішкувато. Будьте доброзичливі, і це принесе вам великого успіху в спілкуванні з людьми.

Секрет третій: будь оптимістом.

В житті будь-якої людини бувають такі важки хвилини, коли весь світ здається занурений у темряву, всі люди - таємні вороги, які приносять вам одні неприємності. Це треба пережити. Таке буває з будь ким.

Не втрачайте надію. Оптимізм - великий початок, допомога людині в труднощах і випробуваннях. Іноді тільки оптимізм допомагає людині вижити. Будьте оптимістом і життя винагородить вас.

Секрет четвертий: приймайте людей такими, які вони є.

Велика помилка людей - віра в те, що перевиховавши людину, можна досягти успіху.

Можна пом'якшити деякі недоліки, але переробити людину повністю неможливо. Акцентуйте свою увагу на гідності людини.

Секрет п'ятий: звільніться від шкідливих звичок.

У людини може бути багато неприємних звичок - хтось багато палить, пиячить, хтось хропить уві сні, хтось звик умикати дуже голосно музику.

Необхідно знайти компроміс і вирішити подібні конфлікти мирним шляхом. Однак, краще за все звільнитися від шкідливих і неприємних звичок. Будьте розсудливі, пам'ятайте, що біля вас мешкають ваші близькі, інтереси яких ви повинні поважати.

Секрет шостий: будьте ввічливі.

Людина, повинна вважати своїм обов'язком бути ввічливим на роботі, на вулиці, з друзями, в сім'ї. тоді ви будете щасливі.

Секрет сьомий: декілька способів подобатися людям.

Як правило, людям подобається приваблива зовнішність, гарна зачіска, охайний одяг. Тому проблема зовнішнього вигляду майже перша, якщо ви хочете привернути до себе симпатії людей. Але враження на співрозмовника ви складете тільки після бесіди. Впливатиме те, Що ви будете говорити, Як Станете себе поводити.

Намагайтеся як можна менше говорити і як мога більше слухати. Не перебивайте співрозмовника. Вислухайте його думку до кінця. Якщо ви з чимось не згодні, то намагайтеся виказати свою незгоду в м'якому тоні, не категорично. Будьте ввічливі при розмові, вмійте виказати своє співчуття людині в радості і в горі.

Оуен Янг писав: "Людина, яка може поставити себе на місце іншої, зрозуміти її думки, може не хвилюватися за майбутнє".

Секрет восьмий: що робити, щоб перевтілити опонента в спільника.

У житті не буває так, щоб усі погоджувалися з вами у всьому. Не виключені конфлікти, суперечки, незгоди або непорозуміння.

Що робити, якщо вам необхідно зайти спільну мову з людиною, яка має протилежну точку зору? Перед усім, не сердитися на неї за те, що вона думає інакше. Почніть з того, щоб уважно познайомитися з точкою зору опонента, зрозуміти його мету. Потім знайдіть щось спільне у ваших позиціях. Почніть розмову з того, що вас об'єднує. Якщо ви хочете перемогти у суперечці - не починайте її.

Секрет дев'ятий: що необхідно людині для того, щоб досягти успіху.

У кожної людини є свої цілі і мрії. Одні люди досягають їх здійснення, інші не можуть досягти і звинувачують у цьому не себе, а обставини, інших людей, долю.

Але ж, як правило, ми самі у всьому винні.

По-перше, треба поставити внутрішню задачу дуже чітко й правильно. Тобто, треба знати точно, чого хочеш.

По-друге, треба вірити в успіх. Це дуже важливо.

По-третє, не треба поспішати. Тільки терпляча, розумна та розсудлива людина має шанси перемогти всі труднощі, неприємні обставини і з успіхом досягти предмета своєї мрії.

Секрет десятий: знайте себе і думайте про себе об'єктивно.

Людина обов'язково повинна судити про себе тверезо.

Це дасть їй правильно оцінити своє місце у світі, знайти вірний шлях до досягнення своїх мрій.

Похожие статьи
Чи кожна людина може стати успішною? - Чи можна жити тільки мріями

Предыдущая | Следующая