Без зусиль нічого не досягнеш, Як стати успішним - Чи можна жити тільки мріями

Без зусиль людина нічого не досягне. Чим вищою є поставлена мета, тим більше зусиль треба докласти. З іншого боку, навчаючись, ви можете дозволити собі такі мрії. Вони будуть стимулом, який допоможе витримати важке і тривале навчання.

Щоб стати талановитою людиною, потрібно працювати за п'ятьох. В. А. Павленко.

Зауважте, що часто досягнення великих людей є результатом титанічної праці. Це спортсмени, співаки, поети, політичні лідери тощо. Наприклад,

Лілія Подкопаєва, брати Кличко, Андрій Шевченко, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов і багато інших. Талановиті люди збагачують наше життя, роблять його цікавим, активним.

Як стати успішним

Якою має бути успішна людина? Чи кожна людина може стати успішною? Щоб відповісти на ці запитання, я спілкувалася з багатьма людьми різних вікових категорій, різних професій і провела дослідження. Народна мудрість говорить: "Мудрим ніхто не родився, а навчився".

Вчителі кажуть, що для того, щоб стати успішним, треба поважати своїх батьків та рідних, вивчати їх досвід, бути наполегливим у своїх справах і впевненим у собі. Вогник наполегливості допомагає йти вперед, навіть тоді, коли накопичується хвилями втома, сум, невпевненість.

Батьки порадили багато вчитись і натхненно працювати, бути в гарному настрої, радіти життю. Бо коли у людини поганий настрій, вона забуває, що може багато - багато і що вона сильна.

Дідусі і бабусі радять поважно ставитись до старих людей і головне - прагнути бути успішним. Успіх приходить до того, хто в нього вірить. Успіх починається з готовності присвятити себе певній справі.

Друзі сказали, що треба бути кмітливим у навчанні, добре поводитись на вулиці, вдома та в школі, підтримувати своїх товаришів. Поразка спіткає того, хто не хоче навіть поцікавитися справою, знає, як і що треба робити, але не хоче спробувати, або не завершує справу до кінця.

Отже, виведемо формулу успіху:

Успіх = наполегливість + радість + підтримка + настрій + впевненість + творчість.

Похожие статьи
Без зусиль нічого не досягнеш, Як стати успішним - Чи можна жити тільки мріями

Предыдущая | Следующая