Вступ - Вплив великих міст та заводів на поверхневі води світу

Актуальність теми. Серед природних ресурсів вода займає особливе місце. Протягом тривалої геологічної історії вона створила на нашій планеті середовище, сприятливе для виникнення всього живого, у тому числі і людини.

Проблема чистої води і охорона водних ресурсів стають все більш гострими по мірі історичного розвитку суспільства, стрімко збільшується вплив на природу, що викликається науково-технічним прогресом.

Вже зараз у багатьох районах земної кулі спостерігаються великі труднощі в забезпеченні водопостачання та водокористування внаслідок якісного та кількісного виснаження водних ресурсів, що пов'язано з забрудненням та нераціональним використанням води.

Актуальність теми дослідження: ця тема дослідження є досить актуальною на сучасному етапі, адже найбільше практичне значення для людства є стан водних об'єктів, які завжди були джерелом прісних вод.

Вода знаходить застосування у всіх без винятку сферах народного господарства та сторонах життєдіяльності людини. Вона необхідна для водопостачання населення і різноманітних промислових підприємств, зрошення і обводнення земель, охорони здоров'я і водного господарства.

Метою роботи є дослідження водних ресурсів та їх використання, формування водних ресурсів та їх охорона, а також аналіз проблемних водних систем світу, зробити висновки та дати рекомендації по поліпшенню екологічних умов останніх.

Для досягнення поставленої мети визначено такі завдання:

    1. Дати характеристику стану водних об'єктів світу. 2. Розроблення і особливості формування поверхневих вод світу. 3. Дати оцінку якості природних вод. 4. Охорона та очисні заходи для збереження та очистки стану водокористування.

Об'єктом, що досліджується, виступають водні ресурси світу.

Предметом дослідження є водоресурсний потенціал та еколого-географічні проблеми водозабезпечення територій.

Методи дослідження. При написанні курсової роботи використовувались наступні методи:

Метод аналізу літературних джерел - цей метод використовувався для отримання інформації про особливості водних ресурсів світу.

Картографічний метод - використовувався для аналізу сучасного стану водних ресурсів світу та визначення ступеню їх поширення на земній кулі.

Статистичний метод - використовувався при аналізі літературних джерел для отримання інформації щодо водоресурсного потенціалу та еколого-географічних проблем водозабезпечення територій.

Похожие статьи




Вступ - Вплив великих міст та заводів на поверхневі води світу

Предыдущая | Следующая