Вступ - Розробка системи очищення природної води і доведення її якості до санітарних норм

Якість вода очисний освітлювач

Усі води (водні об'єкти) на території України є національним надбанням народу України, однією з природних основ його економічного розвитку і соціального добробуту. Водні ресурси забезпечують існування людей, тваринного і рослинного світу і є обмеженим та уразливими природними об'єктами. В умовах нарощування антропогенних навантажень на природне середовище, розвитку суспільного виробництва і зростання матеріальних потреб виникає необхідність розробки і додержання особливих правил користування водними ресурсами, раціонального їх використання та екологічно спрямованого захисту. По запасах водних ресурсів Луганська область відноситься до недостатньо забезпечених.

Водозабезпеченість території і населення області загальними водними ресурсами в 1,65 рази і місцевим в 2,0 рази нижче ніж у середньому по Україні. На одного мешканця в області залежно від водності року припадає від 0,16 до 0,5 тис. /рік ( проти 1,01 тис. /рік в середньому по державі). Основним поверхневим джерелом води на територіїї області є річка Міус та ріка Сіверський Донець - трансграничний водний об'єкт.

Територія басейнів річок в межах Луганської області несе велике антропогенне навантаження. У Луганській області впродовж останнього десятиріччя спостерігалася стійка тенденція зниження обсягів забору і використання свіжої води. І лише в 2011 році, згідно зі статистичною звітністю обсяги забору води за 2011 рік ( 481,7 млн. ) в порівнянні з 2010 роком (458,9 млн. ) незначно збільшились на 22,8 млн. . Із загального обсягу забраної води ( 458,9 млн. ) на поверхневі джерела припадає 123,6 млн. (13%), на підземні - 358,1 млн. ( 72,5%). Загальний забраний обсяг поверхневих вод склав 123,6 млн. .

Метою даного проекту є розробка системи очищення природної води і доведення її якості до санітарних норм.

Основною задачею проектування є вибір методів очищення природної води для господарсько-питного водопостачання і складу споруд, а також техніко-економічно обгрунтування вибраної технології очищення[1].

Похожие статьи




Вступ - Розробка системи очищення природної води і доведення її якості до санітарних норм

Предыдущая | Следующая