За серійності виробництва АСР : - Системи автоматичного управління

    - Тиражовані АСР, тобто розробники АСР припускають серійне виробництво та впровадження системи на мережах багатьох операторів зв'язку; - АСР одиничного виконання, тобто АСР, розроблені для використання тільки на мережі конкретного оператора зв'язку.

Вимоги до структури та функціонування

    1. АСР повинна складатися з підсистем, об'єднаних єдиним інформаційним забезпеченням і в сукупності реалізують такі основні функції:
      - Збір, обробка і введення в базу даних первинної інформації про надані послуги електрозв'язку та їх оплати; - Абонентський облік; - Реєстрація та контроль платежів; - Ведення нормативно-довідкової інформації по послугах, тарифами, категоріям абонентів і пр. - Тарифікація і розрахунок платежів по наданих послугах зв'язку; - Формування рахунків абонентам; - Інформаційно-довідкове обслуговування абонентів та користувачів системи; - Формування документів статистичної звітності та інформаційно-аналітичних документів з наданим послугам, категоріям абонентів і пр.; - Адміністрування системи; - Інформаційна підтримка проведення взаєморозрахунків з операторами - партнерами з надання послуг електрозв'язку абонентам; - Можливість управління комутаційним обладнанням мережі оператора зв'язку в частині активації або блокування абонентського номера.
    2. АСР повинна будуватися на базі взаємопов'язаних підсистем, що функціонують у складі єдиної системи функціонального менеджменту оператора зв'язку, і є єдиним комплексом апаратно-програмних засобів, що реалізують функції, зазначені в п. 3.1.1. справжніх ОТТ. 3. АСР повинна забезпечувати автоматизацію процесу проведення розрахунків з абонентами за всі види послуг оператором зв'язку платних послуг відповідно до його ліцензією і контроль надійшли оплат. 4. АСР повинна володіти характеристиками і функціями, представленими в цих Загальних технічних вимогах і бути доступною для розвитку та внесення змін, зумовлених:
      - Збільшенням кількості обслуговуваних абонентів; - Введенням нових нормативно-правових документів або доповнень до діючих; - Вдосконаленням технічних і програмних засобів; - Розширенням номенклатури надаваних послуг і використовуваних форм оплати за них.
    5. У АСР має бути передбачена можливість достовірної ідентифікації абонентів не менше ніж по 10 характеризує ознаками (ПІБ, адреса, категорія абонента, тип і номер абонентського пристрою і пр., що визначаються відповідно до технології оператора зв'язку. 6. АСР повинна забезпечувати можливість видачі необхідної інформації у вигляді паперового документа, екранної форми і файлу на магнітному носії відповідно з регламентуючими документами. 4. Комбіновані системи регулювання, приклад

КОМБІНОВАНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ - система, яка використовує одночасно принцип управління по відхиленню (принцип негативного зворотного зв'язку) і принцип управління але обуренню. Першими К. с. а. у., поєднані обидва ці принципи, були системи регулювання напруги і струму навантаження елсктр. генераторів. Зв'язок по обуренню - струму навантаження електр. генераторів, часто наз. компаундірующей зв'язком в автоматичних системах регулювання напруги. Іншим прикладом К. с. а. у. є система регулювання швидкості обертання ротора електродвигуна (автоматизований електропривод). Тут зв'язок по відхиленню регульованої величини - швидкості обертання від заданої, доповнюється зв'язком за основним обуренням - моменту навантаження двигуна. Широке застосування отримали К. с. а. у. тиску пара, в яких зв'язок але відхиленню тиску пари від заданого значення доповнюється зв'язком по витраті пара.

Перевага К. с. а. у. проявляється при вирішенні проблем динаміки і точності. За допомогою відповідних налаштувань параметрів замкнутого і разомкнутого контурів можна незалежно забезпечити необхідне кількість перехідного процесу при необхідному стані. Відповідним вибором параметрів К. с. а. у. можна досягти виконання умовної інваріантності систем автоматичного управління. У комбінованих схемах регулювання потужності використовуються декілька параметрів. Ці схеми можуть бути виконані як для одноступінчатого, так і для багатоступінчастого регулювання. У роботі схем комбінованого регулювання слід особливо звернути увагу на виключення можливості повторного включення конденсаторної установки в зарядженому стані. Для цього необхідно, щоб включення конденсаторної установки обов'язково відбувалося з витримкою часу, необхідної для розрядки конденсаторів (не менше 2-3 хв після її відключення).

Одна з простих комбінованих схем одноступінчатого регулювання за часом доби з корекцією по напрузі, в якій використовуються електор. сигнальні годинник типу ЕВЧС і реле мінімальної напруги. Ця схема передбачає поєднання схем автоматичного регулювання за часом доби і напрузі і працює таким чином. Якщо після включення ЕВЧС конденсаторної установки в заданий час доби виявиться, що напруга буде підвищений, то реле напруги 1Н відключить конденсаторну установку. Якщо по заданому часу доби ЕВЧС відключить конденсаторну установку, а напруга в мережі дуже низьке, то реле 1Н знову включить її. Якщо до відключення по заданому часу доби напруга в мережі чому - небудь підвищиться, то реле 1Н відключить конденсаторну установку. Таким чином, ЕВЧС включає або відключає конденсаторну установку за програмою, заданою за часом доби, а реле напруги 111 вводить корективи залежно від величини напруги в даний проміжок часу.

Похожие статьи




За серійності виробництва АСР : - Системи автоматичного управління

Предыдущая | Следующая