Проектні вимоги до трубостійок, стовпів, башт на коротких стійках та вільностоячих башт - Вимоги до якості виконання будівельних робіт

Проектна організація повинна мати всі необхідні ліцензії та дозволи на виконання робіт, до яких залучається. Підрядник повинен погоджувати з Замовником (УМЗ) залучення проектної організації до початку проектних робіт.

Всі проекти на будівництво в своєму складі повинні мати Проекти КМ, з обов'язковим наданням розрахункових данних по навантаженням на елементи конструкцій та монтажних тяжінь (у разі використання відтяжок).

Проекти КМ повинні мати наступні розділи в обов'язковому порядку:

Загальна частина

Основний несучий каркас опори

Навантаження та основні розрахункові положення

Матеріали сталевих конструкцій

Блискавкозахист

Антикорозійний захист та кольорове маркування

Експлуатація та обслуговування

Проекти КМ в обов'язковому порядку повинні мати позитивні експертні висновки, надані ЕТЦ Держнаглядохоронпраці, СЕС та МНС.

Усі конструкції повинні виготовляться в відповідності до проекту який розроблено або/та розраховано організацією яка має відповідну ліцензію (наприклад УПСК Шимановского).

Дизайн трубостійки, стовпів та башт на коротких стійках має бути виконаний відповідно до вищезазначених технічних умов, або еквівалентних місцевих технічних умов України щодо сталевих конструкцій. Підрядник в своїй пропозиції має посилатися на ці технічні умови.

Наведені в даній таблиці кількість АФП є мінімальною вимогою. В разі коли конструкція опори дозволяє збільшити кількість АФП, такої конструкції опори надається перевага.

Навантаження

Одним із найважливіших моментів, який має врахувати підрядник на етапі проектування опорних конструкції, є здатність цієї конструкції витримувати навантаження, класифікація яких приведена нижче:

Геотехнічне дослідження та проектування фундаменту для вільностоячих башт та стовпів

До почату проектування фундаментів споруд для АФП на земельних ділянках - обов'язкове проведення геологічних вишукувань на земельній ділянці, на якій планується розміщення споруди.

У випадку вільностоячих башт або стовпів, проектувальник має запросити відбір проб та аналіз грунту. Всі результати відбору проб та аналізу грунту визначаються місцевими стандартами, а також відповідно до запиту виробника башти чи стовпа.

Усі результати використовуються при проектуванні фундаменту, і підрядник подає цей проект на затвердження до початку будь-якої діяльності на майданчику.

Дослідження перекрить будівель при проектуванні щогл та башт на дахах

До почату проектування щогл та башт на дахах будівель - обов'язкове проведення розрахунків несучої спроможності конструкцій будівель з урахуванням додаткових навантажень та виконання передпроектних вишукувань.

Усі результати використовуються при проектуванні споруди на даху, і підрядник подає ці матеріали на затвердження до початку будь-якої діяльності на майданчику.

Похожие статьи




Проектні вимоги до трубостійок, стовпів, башт на коротких стійках та вільностоячих башт - Вимоги до якості виконання будівельних робіт

Предыдущая | Следующая