Благоустрій території, Організація робіт зі створення насаджень та благоустрою території - Проектні пропозиції з формування (реконструкції, відновлення, оптимізації) архітектурно-ландшафтного комплексу

Потрібно повністю облаштували і раціонально і зважено всі елементи ландшафту (урни, сміттєві баки, лавки).Та й рослини для зелених насаджень потрібно підбирати обережно: вони не повинні бути алергенами, містити отрути (всім відомий ягідний тис), шипи й колючки. Перед головним входом потрібно обладнати широку, рівну площадку, зручну для проведення різного роду заходів (урочисті лінійки, дискотеки та ін.)

Описати, яке моження буде використане для стежок, алей, автостоянок и т. п. Можна добавити малюнки або перетини.

Організація робіт зі створення насаджень та благоустрою території

При оформленні двору часто використовують вертикальне озеленення: пускають в'юнкі рослини вздовж парканів або стін альтанок і пергол, а також натягують для ліан спеціальні троси. Асортимент рослин може бути різноманітним. Найчастіше використовують виноград дівочий, відмінно підходять також жимолость каприфоль, діоскорея японська, древогубец круглолистний та інші. Можна зустріти навіть модні зараз і вельми примхливі клематиси.

Вибір рослин для створення клумб, квітників, живоплотів і іншого може бути самим різним. Багато в чому він залежить від архітектурного рішення будівлі головного корпусу і його забарвлення (темний або світлий фон, хоча в різні роки колір забарвлення фасаду будівлі може змінюватися). Однак у більшості своїй рослини вибираються невибагливі і не вимагають особливого догляду, а також здатні зберегти свій декоративний вигляд навіть після "неконтрольованих дитячих ігор". Зокрема, на клумбах в основному висаджують яскраві чорнобривці, айстри, рудбекію, кампанули, хризантеми та багато інших рослин. Відмінно на прилеглій тереторії виглядають квітучі рослини, висаджені в контейнери і вазони. Серед чагарників і дерев найчастіше віддають перевагу заростях бузку, аронії чорноплідної, жимолості їстівної, тополям (бажано, чоловічим особам рослини), модрина, вязам і т. д. При насадженнях важливо враховувати також і те, який вигляд рослини будуть мати через кілька років.

Весю ділянку двору - один суцільний газон різнотрав'я, який служить прекрасним фоном для квіткових клумб, дерев і декоративних кущів, що ростуть групами і поодинці. До таких звичним нашому погляду каштанам, липам, берези, сосни, ялинам, туям, плакучим вербам в цьому році додалися плодово-ягідні дерева (черешня, вишня, слива), чагарники (ялівець козацький, спірея, бузок). Щоб газон не втрачав своєї привабливості, постійно слідкуємо за його станом: регулярно стрижемо, поливаємо. Трав'янистий покрив покращує мікроклімат, а зелений колір пестить погляд і заспокоює. Щоб створити цілісну естетичну картину території, хвилюючою душу спогадами про дорогу, що веде до шкільного порогу, захотілося поліпшити дизайн центральної алеї. Викорчували поросль, безладно росла вздовж неї, посадили алею папоротей і квітучих півоній, які залучили нас своєю зовнішньою ефективністю, пишнотою цвітіння і одночасно - невибагливістю. Фоном для алеї з піонів і папороті послужила горобина, яка особливо приваблива в осінній час.

На даний час територія знаходиться в нормальному стані. Створення озеленення території надасть свіжості, яскравого вигляду та архітектурної цілісності даного обгєкту, покращить санітарний та господарський стан.

Проект полегшить відтворення природно-рекреаційної зеленої зони міста. Покращення умов на прилеглій до корпусу території збільшить його привабливість як для студентів, так і всього міста.

Озеленення території навчального корпусу передусім має служити цілям естетичного виховання студентів. Газони, рабатки, клумби з квітковими рослинами слід розташовувати перед головною будівлею, на передньому плані корпусу, уздовж основних доріжок. Для правильного використання і розміщення декоративних рослин насамперед потрібно постійно пам'ятати про особливості ділянки - його зволоженості і освітленості. При підборі рослин для квітів необхідно враховувати їх висоту, будова пагонів, забарвлення листя, забарвлення і розмір квітів. Рослини повинні гармоніювати з оточенням - будівлею, доріжкою, біля якої вони будуть рости. Планування квітів може бути регулярним і ландшафтним.

Створення такого озеленення відтворить уявлення наступних поколінь про красу рідного краю та привабить нащадків для вивчення історичного минулого та озеленення рідного краю.

Похожие статьи




Благоустрій території, Організація робіт зі створення насаджень та благоустрою території - Проектні пропозиції з формування (реконструкції, відновлення, оптимізації) архітектурно-ландшафтного комплексу

Предыдущая | Следующая