Вступ - Голокост під час Другої Світової війни

Відразу ж після закінчення Другої Світової війни в Німеччині виник військово-історичний ревізіонізм. Ідеологічним завданням ревізіоністів було обілення нацистської Німеччини, прагнення зняти з неї звинувачення в агресії і військових злочинах. Також історики-ревізіоністи намагалися заперечувати самий факт геноциду єврейського народу. В даний час голоска тих хто заперечує Голокост як один з найбільших злочинів в історії людства не замовкають, а ширяться.

Проблема даної курсової роботи полягає в тому, щоб довести, що антисемітизм, що мав місце на території Німеччини ще за часів середньовіччя, досяг жахливих розмірів з приходом до влади націонал-соціалістів і обернувся трагедією для мільйонів людей, які пережили Голокост.

У світі діє безліч могутніх сил, пов'язаних зі спадщиною націонал-соціалізму, або тих хто робить ставку на розпалювання міжетнічних конфліктів, яким так чи інакше вигідно занижувати значимість геноциду єврейського народу.

Часто в різних літературних джерелах можна зіткнутися або з запереченням самого факту Голокосту, або з спростуванням даних про кількість жертв нацистського режиму зі сторони єврейського народу. Маса питань, що стосуються Голокосту, досі залишаються маловивченими.

Актуальність Даної курсової роботи полягає в прагненні показати витоки, хід і наслідки антисемітизму в Німеччині під час нацистського режиму. Від повторення такого страшного явища як Голокост не може бути застраховане жодна багатонаціональна держава.

Об'єктом даної курсової роботи є антисемітизм, який став офіційною політичною лінією уряду нацистської Німеччини.

Предметом Даної курсової роботи є євреї, які проживали на території нацистської Німеччини і країн, окупованих нею в ході другої світової війни.

Автор даної курсової роботи ставить за мету дослідження довести, що Голокост, який має передісторію і 12-річну історію, став закономірним породженням феноменів фашизму, тоталітаризму й державного терору, які вразили Німеччину на початку ХХ століття.

Завдання дослідження даної курсової роботи:

    1) Розглянути зародження антисемітизму в Німеччині; 2) Визначити політичні та економічні передумови приходу до влади націонал-соціалістичної партії Німеччини; 3) На прикладі Голокосту розглянути політику нацистської Німеччини стосовно євреїв.

У своєму дослідженні автор даної роботи дотримується точки зору людей, які визнають існування такого явища як антисемітизм під час правління націонал-соціалістів в Німеччині.

Похожие статьи




Вступ - Голокост під час Другої Світової війни

Предыдущая | Следующая