Вступ - Розробка АРМ спеціаліста для вирішення задачі по обліку руху основних засобів

Усі підприємства незалежно від їхнього виду, форм власності і підпорядкованості ведуть бухгалтерський облік майна і господарських операцій відповідно до чинного законодавства.

Виробничо-господарська діяльність підприємства забезпечується не тільки за рахунок використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, але і за рахунок основних фондів.

Невід'ємною частиною господарських засобів підприємства є основні засоби. Відмінною рисою основних засобів є їхнє багатократне використання в процесі виробництва, зберігання початкового зовнішнього вигляду протягом тривалого періоду. Під впливом виробничого процесу і зовнішнього середовища вони зношуються поступово і переносять свою початкову вартість на витрати виробництва протягом нормативного терміна служби шляхом нарахування зносу (амортизації) по встановлених нормах.

Правильно організований та грамотно побудований бухгалтерський облік є передумовою ефективного функціонування підприємства, адже даними про стан підприємства та про окремі господарські операції є саме бухгалтерські документи та звіти.

Бухгалтерський облік основних засобів в установах повинен забезпечувати їх збереження та найбільш ефективне використання, правильне документальне оформлення та своєчасне відображення їх руху в поточному обліку, а також правильну оцінку в балансі та звітах.

Питанню обліку основних засобів приділяється достатньо багато уваги у спеціальній та науковій літературі такими авторами як Бутинець Ф. Ф., Бабіч В. В., Ткаченко М. М., Чебанова Н. В., Голов С. Ф. та ін.

Однак, разом з цим, наявні проблемні моменти, які потрібно удосконалювати як теоретично так і практично.

Метою курсової роботи є розглянути та детально проаналізувати всі аспекти обліку основних засобів та створити нові автоматизовані розв'язки комплексів управлінських і економічних задач які ставляться на ВАТ "Ічнянський молочно-консервний комбінат".

У зв'язку з цим завданнями курсової роботи є:

Вивчити теоретичні основи обліку основних засобів, дослідити нормативно-правову базу з цього питання, розглянути основні аспекти оцінки і переоцінки;

Автоматизувати процес ведення обліку за допомогою програмних засобів.

Об'єктом дослідження виступає організація бухгалтерського обліку основних засобів, їх оцінки і переоцінки на ВАТ "Чернігівський молочно - консервний комбінат".

Предметом дослідження є теоретичні та організаційні аспекти первинного, аналітичного та синтетичного обліку основних засобів, а також їх оцінки і переоцінки.

Методологічну основу дослідження склали загальнонаукові та спеціальні методи: діалектичний, логічні, синтезу, аналізу, порівняння.

Програмний засіб ведення обліку

Похожие статьи




Вступ - Розробка АРМ спеціаліста для вирішення задачі по обліку руху основних засобів

Предыдущая | Следующая