Вступ, Загальний розділ, Опис предметної області, Постановка задачі - Розробка прототипу експертної системи з вибору оптимальної мови програмування

Предметною областю курсової роботи є сучасні мови та засоби програмування.

Не дивлячись на велику різноманітність мов та засобів у сучасному світі, досить розповсюдженою є ситуація, коли розробник використовує застарілі, або не призначені для вирішення поточної задачі мови та засоби програмування, просто не знаючи про існування інструментів, що дозволили би заощадити час, гроші та нерви. І навіть покращити якість вихідного продукту. З огляду на це, актуальною задачею є дослідження методів та розробка програмного продукту, який дозволятимете автоматизувати процес визначення та рекомендації вибору оптимальних мов та засобів програмування, обраних на основі аналізу поставленої задачі.

Програмний оптимальний мова автоматизація

Загальний розділ
Опис предметної області

У даній роботі використано наступний підхід для побудови системи надання поради при виборі мови та засобів програмування. Він полягає в попередньому визначенні розробником цілей для яких створюється програмний продукт(ПО) та платформи для якої він призначений. Недоліком цього підходу є складність вибору при написанні кросс-платформенних ПО.

Сьогодні існує велика кількість різноманітних мов та засобів програмування, призначених для вирішення найрізноманітніших задач, що дуже ускладнює вибір тих, що будуть найефективнішими для вирішення поставленої задачі. З огляду на це актуальною є задача проектування експертної системи підтримки прийняття рішень у процесі вибору оптимальної мови та засобів програмування, що надасть засоби із оптимізації ефективності праці розробників.

Постановка задачі

Необхідно розробити прототип експертної системи з підбору оптимальних мови та засобів програмування для вирішення низки задач. Задачі можуть кардинально відрізнятись між собою, а отже і інструменти для вирішення цих задач будуть мати діаметрально протилежні підходи і способи застосування. Саме тому перед нами про розробці програмного продукту стоїть задача підібрати таку мову чи засіб програмування, щоб їх використання було найефективнішим для користувача з огляду на його потреби. Вибір рекомендації обгрунтувати коментарями. Створити зручний для користувача інтерфейс. В ході опитування, необхідно використати блок пояснень, в якому будуть міститися уточнюючі або пояснювальні записи, для полегшення сприйняття суті, необхідності та сенсу питання. Коментарі в ході опитування необхідно оформити у вигляді спливаючої підказки для зручності користування. Пояснення наприкінці роботи програми повинні містити максимально розгорнуте обгрунтування вибору мови чи засобів програмування.

Похожие статьи




Вступ, Загальний розділ, Опис предметної області, Постановка задачі - Розробка прототипу експертної системи з вибору оптимальної мови програмування

Предыдущая | Следующая