Вступ - Порівняльна характеристика навчальних платформ Moodle та Codecademy

Сучасний етап історії людства характерний різким посиленням взаємозв'язків між усіма людьми, незалежно від відстаней між ними. Глобалізація, інтернаціоналізація, демократизація, - такими термінами характеризуються процеси, що відбуваються в усіх сферах життя людей: соціальній, економічній, культурній. Ці процеси забезпечуються небаченим за масштабами і темпами розвитком інформаційних технологій, що сприяють циркуляції інформації в суспільстві. Надзвичайно важливе місце серед них займають інформаційні технології, що підтримують колективну розумову діяльність групи людей, навіть у тих випадках, коли вони розділені відстанями, часовими поясами та іншими перешкодами для спілкування "віч-на-віч". Типовими прикладами такої діяльності є робочі наради, мозкові штурми, наукові конференції, і т. п. А в зв'язку з тенденціями глобалізації та індивідуалізації в освіті, навчальна сфера діяльності особливо потребує таких технологій. У відповідь на цю потребу і виникають платформи дистанційного навчання.

На сьогоднішній день в системі освіти України відбуваються вагомі зміни. Найбільш помітною зміною є перехід до асинхронного навчання від традиційного синхронного. Розвиток сучасних технологій і способів доступу до них, а також стрімкий розвиток україномовного контенту в Інтернеті є факторами, що змінили спосіб і підхід до навчання та самонавчання. Учні та студенти, працівники практично усіх галузей широко використовують інтернет-ресурси для підвищення власного професійного рівня, отримання знань для професійної переорієнтації, отримання додаткових знань з того чи іншого предмету.

Дистанційне навчання це нова форма навчального процесу, в якій використовуються традиційні та інноваційні способи навчання. Дистанційне навчання засноване на нових методах представлення даних і навчальних матеріалів в електронному вигляді (гіпертекстова розмітка документів, звук і відео вбудовані в електронний документ, інтерактивність при роботі з даними) та використання Internet технологій для доставки електронних навчальних матеріалів учням.

Дистанційне навчання розвивається дуже динамічно. Загальна кількість курсів дистанційного навчання у світі зростає більш ніж на 40% щорічно.

Мета роботи. Метою нашої роботи є розглянути поняття дистанційного навчання та переваги використання навчальних платформ для його реалізації. Та порівняти навчальні платформи Moodle та Codecademy.

Для досягнення поставленої мети було поставлено наступні завдання:

Ѕ Розглянути основні відомості про навчальні платформи;

Ѕ Розглянути навчальні платформи Moodle та Codecademy;

Ѕ Дослідити переваги та недоліки використання навчальних платформ Moodle та Codecademy;

Ѕ Порівняти навчальні платформи Moodle та Codecademy.

Об'єкт дослідження. Об'єктом даного дослідження є навчальні платформи.

Предмет дослідження. Предметом дослідження є особливості навчальних платформ Moodle та Codecademy.

Похожие статьи




Вступ - Порівняльна характеристика навчальних платформ Moodle та Codecademy

Предыдущая | Следующая