Висновок - Організація інформаційно-аналітичного забезпечення роботи органів державної та місцевої влади і управління

Одним з пріоритетів побудови інформаційного суспільства є інформатизація органів державної влади та органів місцевого самоврядування, яка має сприяти прозорості та відкритості влади, підвищенню ефективності праці чиновників, якісному наданню населенню країни різноманітних інформаційних послуг органами влади, демократизації виборчого процесу, інтеграції зі світовим інформаційним простором тощо. На сучасному етапі розвитку України необхідна науково обгрунтована зміна парадигми інформаційного забезпечення всіх ешелонів державної влади, яка передбачає широке використання сучасних інформаційно-комунікаційних засобів, передусім Інтернету, на всіх рівнях державного управління, перехід усіх державних структур на електронний документообіг, доступ державних службовців до Інтернету, а також уможливлення інтерактивної участі громадян у процесі прийняття рішень.

Інформаційне забезпечення ОДВ являє собою сукупність методів та засобів побудови та ведення фактографічних та повнотекстових баз даних, баз даних аудіо - та відеоінформації. Інформаційне забезпечення включає в себе засоби як позамашинної, так і машинної підтримки.

Система інформаційного забезпечення ОДВ має відповідати таким основним вимогам:

    * зберігати інформацію в обсязі, потрібному та достатньому для вирішення завдань облдержадміністрації; * здійснювати копіювання і зберігання масивів інформації згідно із вимогами до зберігання інформації; * забезпечувати мінімальний обсяг ручного введення вхідних даних; * гарантувати можливість розширення інформаційних масивів із урахуванням перспектив розвитку системи.

Похожие статьи




Висновок - Організація інформаційно-аналітичного забезпечення роботи органів державної та місцевої влади і управління

Предыдущая | Следующая